Výhodný nákup Zväčšiť
  • 1 z 2
 

CHUDNUTIE - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller

 

Sada na CHUDNUTIE za zvýhodnenú cenu obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe vašich ohlasov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty na podporu chudnutia, ktoré sú účinné a okrem vnútorného užívania ich aplikujete aj zvonku - olejom si natierate problémové partie na zmiernenie celulitídy.  My sme vám uľahčili výber, vy šetríte svoju peňaženku.

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena 46,99 € / 1 ks
46,99 €
   
Kategória Doplnky výživy
 
DETAIL

Sada na CHUDNUTIE za zvýhodnenú cenu obsahuje starostlivo vyberané produkty:

  • Garcinia kapsule na chudnutie -  napomáha rýchlejším spaľovaním tukov, čo vedie k znižovaniu váhypodporuje spaľovanie kalórií a znižuje chuť na sladké. Pravidelné užívanie Garcínie napomáha dostať pod kontrolu nadmernú nadváhu a to prirodzenou cestou. Užívame 2x denne 1 kapsulu. 
  • Kávový olej - predstavuje voľbu číslo jedna v prírodnej medicíne na boj s celulitídou. Je vhodný pre zoštíhľujúce a detoxikačné kúry, vďaka obsahu kofeínu a enzýmov, ktoré stimulujú detoxikáciu, sa začal používať ako základ proticelulitídových a zoštíhľujúcich zmesí v najluxusnejších salónoch. Natierajte ním problémové partie. 
  • Štíhla línia čaj - špeciálna bylinná zmes zložená zo 7 bylín, určená na užívanie pri odtučňovacích kúrach a redukčných diétach, zrýchľuje metabolizmus v tele, zlepšuje štiepenie látok, podporuje funkciu štítnej žľazy, mierne odvodňuje. Pijeme 2x až 3x denne.
Hmotnosť 0.5 kg
Zdravotný problém Chudnutie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.