Kuskus

 

Najpredávanejšie

1
3113
Značky
Kvalita
Značka

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • Kuskus celozrnný - 500g - Country life ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 774
  Kuskus celozrnný - 500g - Country life
  Skladom
  Kuskus je vyrobený z pšeničnej krupice. Ľahko a rýchlo sa pripravuje. Ideálny ako príloha na sladko (so sirupom, ovocím, orieškami, smotanou) aj na slano (osvedčené sú kombinácie so strukovinami, či ako príloha do šalátov). Zaleje sa dvojnásobným dielom vody a nechá dôjsť asi ...

  1,90 € / ks
     
  Značka: Country life
 • Kuskus celozrnný BIO - 500g - Country life ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 110
  Kuskus celozrnný BIO - 500g - Country life
  Skladom
  Kuskus celozrnný Country life je vyrobený z pšeničnej krupice. Kuskus celozrnný sa ľahko a rýchlo pripravuje. Kuskus celozrnný je ideálny ako príloha na sladko (so sirupom, ovocím, orieškami, smotanou) aj na slano (osvedčené sú kombinácie so strukovinami, či ako príloha do šalátov). Kuskus celozrnný sa zaleje dvojnásobným dielom vody a nechá dôjsť asi ...

  2,10 € / ks
     
  Značka: Country life
 • kuskus jacmenny bio Kód: 1149
  Kuskus jačmenný BIO - 250g - Natural Jihlava
  Skladom

  Kuskus nie je vôbec náročný na prípravu. Nemusíte ho totiž vôbec variť. Stačí, ak jeden diel tejto cestoviny zalejete približne dvomi dielmi vriacej vody.

  Voda by nad kuskusom mala siahať aspoň do výšky pol centimetra. Cestovinu prikryte a počkajte 15 minút, kým nasaje všetku vodu. Takto pripravený kuskus si už môžete dochutiť podľa vlastnej fantázie, a to na slano aj sladko. Hodí sa k mäsu aj zelenine. Pripravte si z neho rizoto alebo ho pridajte do čerstvého šalátu. Neváhajte vyskúšať aj kombináciu so škoricou a hrozienkami.

  Kuskus je vítanou súčasťou jedálnička aj pri redukcii váhy a rozličných diétach. Je nízkokalorický, no dokáže človeka zasýtiť na dlhšiu dobu. Obsahuje len niečo cez 100 kcal na stogramovú porciu. Energiu uvoľňuje postupne, a tak vás aj ochráni pred návalmi hladu. Kombinujte ho s ďalšími zdravými potravinami, napríklad tuniakom či inými rybami a najmä zeleninou. Pripravíte si tak zdravý, diétny a hlavne chutný obed či večeru. Okrem toho je tiež zdrojom bielkovín, takže je vítanou súčasťou aj každého vegetariánskeho jedálnička.


  1,59 € / ks
     
  Značka: Natural Jihlava

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.