O nás

pangreen_predajna 

Pán Green je rodinná firma, ktorá prvýkrát otvorila dvere svojej kamennej predajne v roku 2011. Dôvod, prečo sme sa rozhodli podnikať v oblasti zdravého životného štýlu, sa nám začal rysovať najprv veľmi nenápadne. Začalo to chlebom - ale doslovne.
 
Peťo začal s pečením domáceho chleba v dobe, kedy toho nebol ešte plný internet Veľmi ho bavili produkty okolo pečenia, skúšanie nových múk, korení, semienok. Začali sa otvárať dvere do tzv. nového sveta. A vtedy si to uvedomil - ponuka je slabá, ľudia chcú viac, ako im vie momentálne trh ponúknuť.
 
A tak si na jar roku 2011 otvoril predajňu ešte pod značkou Biocentral. Tak, ako v každom podnikaní, začínalo sa v malom, postupne sa ponuka tovaru rozširovala, zo zákazníkov sa stali dobrí známi. Zháňali sa možnosti, ako priniesť do predajne voňavý kváskový chlieb – naši pekári z Prešova začínali spoločne s nami. Učili sme sa od našich zákazníkov a oni od nás. Recipročný efekt bol silný a to bolo stále pre nás to najcennejšie, čo nám práca dávala a dáva. Keď môžete ľuďom poradiť, pomôcť a oni sa k vám s radosťou zase vrátia.
 
Počas nasledujúcich rokov sme prešli viacerými zmenami - zmena značky na Pán Green, vynovenie interiéru predajne, následne otvorenie novej predajne na Hlavnej, prišli sme s vlastnými produktami na trh - pod značkou Pani Greenová a nakoniec kvôli corone aj k úplnému zatvoreniu predajne a momentálne fungujeme ako eshop.
 
Stále je veľa vecí, ktoré sa učíme, ale po rokoch fungovania, neustáleho vzdelávania sa v problematike stravovania sa, alternatívnej medicíny, ich vzťahu na ľudské zdravie a konverzácií so zákazníkmi vieme s určitosťou prehlásiť, že väčšinu zdravotných problémov vie človek vyriešiť pomocou stravy a životného štýlu. Produkty, ktoré predávame, sami konzumujeme ako my, tak aj naše deti - vyrastajú na rybom a rakytníkovom oleji . Škôlkárske kašle a sople liečime pomocou tinktúr a olejov. Berieme to ako naše poslanie - poradiť ľuďom a pomôcť, pokiaľ je to v našich silách. Lebo sme si to sami vyskúšali a u nás to fungovalo.
 
Denča a Peťo
Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.