Pečeň, Strana 4

Pečeň je životne dôležitý orgán, ktorý neutralizuje toxíny, má na starosti metabolizmus látok, ukladanie vitamínov, minerálov a premenu živín na nevyhnutné zložky krvi. Nadmerná expozícia chemikáliám alebo zneužívanie alkoholu môže spôsobiť jej poškodenie.

Na základe našich dlhoročných skúseností a odozvy od zákazníkov funguje v prírodnej liečbe na detoxikáciu pečene vynikajúco panenský Olej z pestreca mariánskeho, Reishi olej a Cviklový olej (užívajú sa po lyžičkách), taktiež Zelené doplnky ako Chlorella a Zelený jačmeň sušená šťava detoxikujú pečeň, zbavujú organizmus ťažkých kovov a iných toxínov. Z byliniek môžete vyskúšať tinktúry Pečeňový detox a Čistiaci v kombinácii s čajíkmi Pečeň a Čistiaci (kúru vám vydrží na cca 3 týždne, týždeň si dáte pauzu) a z Ajurvédy čaj Kalamegha a kapsulky Immune Booster.

 

Najpredávanejšie

2
491249
Značky
 
 
 
Druh výrobku
Kvalita
Produkt s obsahom
Značka
   
 • Žihľava tinktúra z púčikov - 50ml - Serafin Kód: 705
  Skladom
  Žihľava tinktúra z púčikov sa v prírodnej medicíne používa ako prírodný podporný prípravok, ktorý má pozitívny vplyv na krvotvorbu a čistenie krvi. Napomáha liečiť aj ochorenia a zápaly močových ciest, pôsobí detoxikačne, upravuje metabolizmus. Výhodou tinktúry je, že si ju nakvapkáte dva až trikrát denne a ďalej...

  7,30 € / ks
     
  Značka: Serafin

Stránka 4 z 4 - 55 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.