Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Zväčšiť
 

Japonská soľ Nigari - 150g - Natural Jihlava

 
  • Soľ Nigari sa kvôli svojmu všestrannému použitiu nazýva biele zlato.
  • Používa sa na varenie aj na ošetrenie. Veľmi dôležitým a cenným prvkom tejto Nigari soli je jód, ktorý je nevyhnutný pre správne fungovanie štítnej žľazy, ale aj pre činnosť srdca.
  • Pre tých, ktorí sa chcú zbaviť zbytočných kilogramov, môžu byť zaujímavé a cenné informácie skutočnosť, že jód spaľuje nadbytočný tuk v tele.
  • Za zmienku tiež stojí, že tento prvok zabraňuje účinkom rádioaktívnych materiálov a výrazne zvyšuje psychofyzikálnu účinnosť ľudí.
  • Hlavná zložka soli Nigari alebo chloridu horečnatého môže potláčať úzkostné stavy, používa sa tiež pri liečbe infekčných chorôb
Dostupnosť Skladom
Jednotková cena 1,99 € / 100 g
2,99 €
   
Značka Natural Jihlava
Kategória Soľ
 
DETAIL

Mnoho ľudí stále mylne verí, že použitý druh soli nemá žiadny vplyv na chuť pripravovaných jedál ani na ich zdravie. Je stále viac ľudí, ktorí sa starajú o seba, jedia zdravo, namiesto použitia obyčajnej stolovej soli sa rozhodnú túto jedinečnú morskú soľ použiť. Na rozdiel od tradičných korení obsahuje Nigari oveľa viac výživných látok prospešných pre zdravie a telo. Je to výsledok metódy použitej na získanie morskej soli odparením vody. Vďaka tomu nie je potrebné rafinovať získanú surovinu, čiže soľ je v prirodzenej forme. Preto je soľ Nigari bohatým zdrojom mikro- a makroprvkov a má mnoho nadpriemerných vlastností s nepopierateľnými výhodami pre telo. Pravidelné používanie NIGARI pomáha detoxikovať organizmus a úspešne pomáha kompenzovať nedostatok horčíka v tele. 
 
ZLOŽENIE

nigari vločky
 

Pôvod: Japonsko

Hmotnosť 0.36 kg
Druh výrobku Soľ
Značka Natural Jihlava

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.