⭐⭐⭐⭐⭐ Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Krém na psoriázu -100ml - Super Psori

 
  • špeciálny psori krém sa šetrne stará o pokožku, hydratuje ju a nasycuje potrebnými látkami
  • odstraňuje suchosť, lúpanie pokožky
  • odstraňuje pocit nepohodlia, pálenie a svrbenie
  • eliminuje všetky patogénne mikróby a jemne čistí kožu
  • brezový decht a naftalánový olej pomáhajú očistiť, zmäkčiť a dezinfikovať pokožku pri psoriáze
Dostupnosť Skladom
Jednotková cena 16,99 € / 100 g
16,99 €
   
Značka Super Psori
Kategória Telo
 
DETAIL

  • Gény vznik psoriázy predurčujú, avšak samotná sa nemusí prejaviť. Spúšťačom býva najčastejšie stres. U niekoho je to maturitná skúška, u iných štúdium na univerzite, zamestnanie, svadba či narodenie dieťaťa. Pravdepodobnosť vzniku psoriázy a zhoršenie príznakov spôsobuje aj obezita, fajčenie či alkohol.
  • Psoriáza prebieha vo forme striedania zhoršenia a zlepšenia stavu psoriatického ložiska po celý život. Len ojedinele sa môže vyskytnúť u pacienta len jedna alebo niekoľko výsevov nasledovaných trvalým vyliečením ochorenia.Vlasy sú pomerne častou oblasťou výskytu psoriázy. Táto oblasť sa ťažko lieči, pretože použitie viacerých preparátov vo vlasoch je kozmeticky neprijateľné.

  • Špeciálny psori krém sa šetrne stará o pokožku, hydratuje ju a nasycuje potrebnými látkami. Odstraňuje suchosť, lúpanie pokožky, praskliny a zapálené miesta na tele. Odstraňuje pocit nepohodlia, pálenie a svrbenie.
 

ZLOŽENIE 


Voda, vazelína, lanolín, brezový decht, rakytníkový olej, naftalanový olej, síra, mätový olej, výťažky: bodliak lekársky, sladké drievko, dvojzub, eukalyptus, šalvia
 
 
POUŽITIE

Spôsob použitia: Závisí od stavu pokožky. Kým je veľmi suchá a lúpe sa, je potrebné natierať ju po osprchovaní niekoľkokrát denne. Keď bude pokožka hydratovaná, stratí sa podráždenie a suchosť, stačí natrieť 1x denne. Pri poškodených častiach tela je vhodné nechať krém niekoľko hodín pôsobiť, prikryť ho kúskom látky alebo náplasťou. To umožní dosiahnuť maximálny účinok v čo najkratšom čase.

Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie.

 
Pôvod: Rusko
 
Odporúčané použitie od 6 rokov.
 
Hmotnosť 0.2 kg
Druh výrobku Krém
Zdravotný problém Alergia, Atop.ekzém, Pokožka, Psoriáza

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: