Novinka Zväčšiť
 

Party drink Jahoda nealkoholický - 0,75L - Hamsik

 

Party drink jahoda je osviežujúci nealkoholický nápoj s chuťou jahôd. Jednotlivé zložky sa zmiešajú s jahodovou chuťou a jablkovou šťavou z koncentrovaného džúsu, stabilizujú a sýtia oxidom uhličitým. To všetko sa uskutočňuje veľmi šetrným spôsobom, presne podľa osobitného receptu.

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena 0,80 € / 100 ml
5,99 €
   
Značka Hamsik
Kategória Víno a alkohol
 
DETAIL

 • Nealkoholický drink na párty 

hamsik winery (1)

ZLOŽENIE


voda, cukor, jablková šťava 25% (z koncentrátu), oxid uhličitý, kyselnina (kyselina citrónová), aróma, farbiaci koncentrát z čiernej mrkvy, konzervačné látky (sorban draselný, benzoan sodný).
 
obsah alkoholu : 0%
  
 
POUŽITIE

1) Odstráňte kapsľu. 2) Uzáver otočte proti smeru hodinových ručičiek. 3) Pozor! Tlak vo fľaši vystrelí uzáver. 4) Kvalitu nápoja uchováte opätovným uzatvorením. Uzáver zatlačte a otočte.
 
pite pri teplote 4-8 st.
 
 
 
 
 
 

Podobný produkt

   
 • perlive vino moscato fragola Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ 1666
  Perlivé víno Fragola - 0,75L - Moscato
  Skladom

  Perlivé víno s príchuťou šťavnatých jahôd. Hviezdne Frizzante ideálne na krásny letný večer. Pite vychladené a nezabudnite mať dobrú náladu. Víno pijeme od pradávna a už naši predkovia vedeli, v čom je jeho sila, ale aj slabosť. Je to nápoj, ktorý zbližuje, povznáša myseľ a otvára srdcia. Ale len v rozumnom množstve a v dobrej kvalite.


  2,99 €
     
 • perlive vino bianco moscato 2000
  Perlivé víno de luxe Bianco - 0,75L - Moscato
  Skladom

  Perlivé víno s príchuťou. Hviezdne Frizzante ideálne na krásny letný večer. Pite vychladené a nezabudnite mať dobrú náladu. Víno pijeme od pradávna a už naši predkovia vedeli, v čom je jeho sila, ale aj slabosť. Je to nápoj, ktorý zbližuje, povznáša myseľ a otvára srdcia. Ale len v rozumnom množstve a v dobrej kvalite.


  2,79 €
     
Hmotnosť 1.38 kg
Druh výrobku Víno
Značka Hamsik

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: