Moscato

Moscato odroda hrozna má voňavé kvety - kvetinové tóny, zrelé kôstkové ovocie a citrusovú arómu. Vyrába sa z „sladšieho“, bohatšieho textúrovaného hrozna Muscat.  Moscato sa predáva pod typom vína Frizzante čiže perlivé víno, keďže nepochádza od Terstu z oblasti Prosecco. Moscato sa vyrába  v malých dávkach od malých výrobcov.

2
7127

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

   
 • perlive vino bianco moscato 2000
  Perlivé víno de luxe Bianco - 0,75L - Moscato
  Skladom

  Perlivé víno s príchuťou. Hviezdne Frizzante ideálne na krásny letný večer. Pite vychladené a nezabudnite mať dobrú náladu. Víno pijeme od pradávna a už naši predkovia vedeli, v čom je jeho sila, ale aj slabosť. Je to nápoj, ktorý zbližuje, povznáša myseľ a otvára srdcia. Ale len v rozumnom množstve a v dobrej kvalite.


  2,79 € / ks
     
 • perlive vino moscato fragola Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ 1666
  Perlivé víno Fragola - 0,75L - Moscato
  Skladom

  Perlivé víno s príchuťou šťavnatých jahôd. Hviezdne Frizzante ideálne na krásny letný večer. Pite vychladené a nezabudnite mať dobrú náladu. Víno pijeme od pradávna a už naši predkovia vedeli, v čom je jeho sila, ale aj slabosť. Je to nápoj, ktorý zbližuje, povznáša myseľ a otvára srdcia. Ale len v rozumnom množstve a v dobrej kvalite.


  2,99 € / ks
     
 • perlive vino ruzove moscato 1998
  Perlivé víno Rosé - 0,75L - Moscato
  Skladom

  Perlivé víno s príchuťou rosé. Hviezdne Frizzante ideálne na krásny letný večer. Pite vychladené a nezabudnite mať dobrú náladu. Víno pijeme od pradávna a už naši predkovia vedeli, v čom je jeho sila, ale aj slabosť. Je to nápoj, ktorý zbližuje, povznáša myseľ a otvára srdcia. Ale len v rozumnom množstve a v dobrej kvalite.


  2,99 € / ks
     
 •  
 • perlive vino spritz moscato 1999
  Perlivé víno Spritz - 0,75L - Moscato
  Skladom

  Perlivé víno s príchuťou Spritz. Hviezdne Frizzante ideálne na krásny letný večer. Pite vychladené a nezabudnite mať dobrú náladu. Víno pijeme od pradávna a už naši predkovia vedeli, v čom je jeho sila, ale aj slabosť. Je to nápoj, ktorý zbližuje, povznáša myseľ a otvára srdcia. Ale len v rozumnom množstve a v dobrej kvalite.

  Domov Spritzu nájdeme v Benátkach

  Popularita  tohto nápoja  začala výrazne narastať po druhej svetovej vojne, najmä v päťdesiatich rokoch, kedy sa stal veľmi populárnym predovšetkým medzi mladými ľuďmi ako súčasť koktailu Spritzu.

  Koktail bol inšpirovaný benátskym zvykom riediť biele víno vodou, s čím začali ešte rakúski okupanti Benátok v 19. storočí. Pre Rakúšanov (presnejšie obyvateľov Rakúsko-Uhorska), zvyknutých skôr na pivo, bolo talianske víno vraj prisilné. Začali si ho teda riediť vodou. Tento zvyk sa v Benátkach udomácnil a s postupom času vodu nahradila minerálka či sóda.

  Netrvalo dlho a na začiatku dvadsiateho storočia niekomu napadlo pridať do tohto „spritzu“ aj trocha likéru. A tak vznikol krásny oranžový a chutný Spritz.


  3,99 € / ks
     
 • mucha sekt 1150
  Šumivé víno Mucha brut - 0,75L - Mucha
  Skladom

  Tento výnimočný sekt vznikol vďaka znalcom vína, ktorí dlhým zrením vína zvýraznili charakter chardonnay. Vo vôni môžete zachytiť tóny žltého melóna, broskyne, a banánov. Sekt sa vyznačuje príjemne zaguľatenou chuťou s miernym tónom vanilky. Spoznajte tento exkluzívny sekt so sviežim pomerom kyseliniek a plnou ovocnou chuťou.  


  6,99 € / ks
     

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom