Brix

Brix to je skvelé sušené ovocie zo Slovenska. Brix lyofilizované ovocie to sú živiny, chuť a vôňa v krásnych kúskoch ovocia. Mrazom sušené ovocie je nazývané aj Lyofilizované ovocie. Lyofilizovaný znamená sušený mrazom pri teplote - 90 stupňov. Kladiete si otázku, prečo ovocie vôbec sušiť mrazom? Jednak sa z neho "vytiahne voda", nutričné hodnoty ostávajú zachované, rovnako ako aj farba, tvar ovocia a, samozrejme, krehkosť a chrumkavosť ovocia sušeného mrazom je delikátna.

 
3
4134
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Darček pre
Druh výrobku
Kvalita
Produkt s obsahom
Zdravotný problém
Značka

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

   
 • Marhuľa sušená mrazom - 25g - Brix ⭐⭐⭐⭐⭐ 457
  Marhule sušené mrazom - 25g - Brix
  Skladom

  Marhule sušené mrazom sú vyrobené sušením mrazom a sublimáciou vody pri -90 stupňoch. Lyofilizované marhule sú preto jemné, krehké a údajne vydržia až 25 rokov. To sa ale nestane, ak ich ochutnáte. Ovocie sušené mrazom Brix obsahuje veľké kúsky, v krásnej farbe a vyrába sa na Slovensku. Vychutnáte si ich len tak, k vínu, či syrom, či proseccu.


  3,50 € / ks
     
 • Slivky sušené mrazom - 28g - Brix Akcia ⭐⭐⭐⭐⭐ 436
  Slivky sušené mrazom - 28g - Brix
  Skladom

  Slivky sušené mrazom sú vyrobené sušením mrazom a sublimáciou vody pri -90 stupňoch. Lyofilizované slivky sú preto jemné, krehké a údajne vydržia až 25 rokov. To sa ale nestane, ak ich ochutnáte. Ovocie sušené mrazom Brix obsahuje veľké kúsky, v krásnej farbe a vyrába sa na Slovensku. Vychutnáte si ich len tak, k vínu, či syrom, či proseccu.

  3,49 € (–6 %)
  3,29 € / ks
     

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.