Zľavový kód platný len cez prázdniny zadaj v košíku : prazdniny

Zľavy

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

     
  • Podpora imunity deti DOPLNENIE Akcia 9558
    Podpora imunity deti DOPLNENIE
    Skladom (>20 ks)

    Táto sada za zvýhodnenú cenu je určená pre všetkých z vás, ktorí si od nás objednávali našu Sadu na PODPORU IMUNITY PRE DETI a potrebujú doplniť produkty, ktoré sa najrýchlejšie míňajú. Keďže jazvečia masť pomerne dlho vydrží, do sady sme dali  tentokrát 2x sirup na Imunitu detí a, samozrejme, aj DARČEK ZADARMO: krásne detské vzorované ponožky.

    ponozky

    FUNNY ponožky ku sade vždy ZADARMO

    56,99 € (–1 %)
    55,99 € / ks
       
  • Podpora imunity deti DVOJBALENIE Akcia 9553
    Podpora imunity deti DVOJBALENIE
    Skladom (>20 ks)

    Sada na PODPORU IMUNITY pre deti v dvojbalení za zvýhodnené cenu s dopravou zadarmo. Ušetríte až 10€ a získate dva páry ponožiek ZDARMA. Obsahuje starostlivo vyberané produkty z prírody. Vybrali sme pre vás TOP produkty na podporu obranyschopnosti organizmu, ktoré sú účinné a zároveň jednoduché na užívanie. Deti ich môžu užívať preventívne, ale aj keď na nich už niečo lezie.

    ponozky

    FUNNY ponožky ku sade vždy ZADARMO

    112 € (–19 %)
    89,99 € / ks
       
  • Prírodná detská sada na kašeľ a soplíky DOPLNENIE Akcia ⭐⭐⭐⭐⭐ 9561
    Prírodná detská sada na kašeľ a soplíky DOPLNENIE
    Skladom (>20 ks)

    Táto sada za zvýhodnenú cenu je určená pre všetkých z vás, ktorí si od nás objednávali našu Prírodnú detskú sadu na kašeľ a soplíky a potrebujú doplniť produkty, ktoré sa najrýchlejšie míňajú. Keďže jazvečia masť pomerne dlho vydrží, do sady sme dali  tentokrát 2x sirup na Priedušky a pľúca a, samozrejme, aj DARČEK ZADARMO: krásne detské vzorované ponožky.

    ponozky

    FUNNY ponožky ku sade vždy ZADARMO

    56,99 € (–1 %)
    55,99 € / ks
       
  •  
  • Prírodná detská sada na kašeľ a soplíky DVOJBALENIE Akcia 9560
    Prírodná detská sada na kašeľ a soplíky DVOJBALENIE
    Skladom (>20 ks)

    Prírodná detská sada na kašeľ a soplíky dvojbalení za zvýhodnené cenu s dopravou zadarmo. Ušetríte až 10€ a získate dva páry ponožiek ZDARMA. Obsahuje starostlivo vyberané produkty z prírody. Vybrali sme pre vás TOP produkty na na kašeľ, soplíky, nachladnutie, ktoré sú účinné a zároveň jednoduché na užívanie. Deti ich môžu užívať preventívne, ale aj keď na nich už niečo lezie.

    ponozky

    FUNNY ponožky ku sade vždy ZADARMO

    112 € (–19 %)
    89,99 € / ks
       
  • Žuvacie probiotiká 1mld. Acidotikum - 60tab. Akcia ⭐⭐⭐⭐⭐ 9526
    Žuvacie probiotiká 1mld. Acidotikum - 60tab.
    Skladom (4 ks)

    Výživový doplnok Acidotikum prináša 1 miliardu laktobacilov vo forme žuvacích tabliet s výnimočne lahodnou jahodovou príchuťou. Výrobok obsahuje dve ušľachtilé kultúry baktérií mliečneho kvasenia rodu Lactobacillus a Bifidobacterium. Baktérie mliečneho kvasenia sú hlavnou súčasťou mikrobiómu tráviaceho systému. Patria medzi mikroorganizmy, ktoré sú ľudskému telu vlastné. Najmä užívanie antibiotík, vystavenie nadmernému stresu, nevhodná strava alebo diéty vedú k úbytku týchto baktérií tráviaceho traktu. V týchto prípadoch je preto vhodné doplniť ich množstvo vo forme výživového doplnku.

    15,99 € (–12 %)
    13,99 € / ks
       

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom