Doprava a platba

 

U nás si môžete vyberať z nasledujúcich možností:

 

PRI NÁKUPE NAD 50 EUR a do 10KG JE DOPRAVA ZADARMO

 

OSOBNÝ ODBER

Osobný odber je možný v Košiciach na Trieda arm. gen. Svobodu 1520/1 (Parkovisko LIDL) - budeme vás kontaktovať telefonicky a dohodneme sa na čase prebratia tovaru. Pri osobnom odbere je možná iba platba v hotovosti - ak chcete platiť kartou, zvoľte si v objednávke možnosť Online platba kartou alebo prevodom na účet.

 

ZÁSIELKOVŇA

Zásielkovňu odporúčame využiť pre balíčky s nižšou váhou.

Pre balíky do 5kg je cena za dopravu 2,50EUR, pre balíky od 5kg do 10kg je to 4,50EUR.

Vyberiete si pobočku Zásielkovne, ktorá je vám najbližšie a váš nákup si vyzdvihnete tam. V pobočkách Zásielkovne je možné platiť hotovosťou alebo kartou. 

 

KURIÉR DPD

Kuriér má ceny nasledovné:

  • pre balíky do 5kg je cena za dopravu 3,50EUR
  • pre balíky od 5kg do 10kg je to 3,90EUR
  • pre balíky od 10kg do 20kg je to 4,50EUR
  • pre balíky od 20kg do 30kg je 4,90EUR
  • pre balíky od 30kg vyššie je doprava 10EUR

Akonáhle balík pripravíme, nasledujúci deň je u vás. Presnejší čas doručenia sa dozviete z mailu dopravcu a dostanete aj SMS. Na doručenie má DPD 3 pokusy, prosím, myslite na to. Inak sa nám balík vracia späť. Na webe DPD si môžete upraviť termín dodania, prípadne sledovať, kde sa balík nachádza. Balíky balíme starostlivo, nemalo by sa nič zničiť. Eshop počíta váhu vašej objednávky podľa toho sa účtuje poštovné

Kuriér má nosiť so sebou aj terminál ak chcete platiť kartou, túto možnosť máme pre vás u kuriéra zaplatenú. 

 

MOŽNOSTI PLATBY

 

DOBIERKA

Vašu objednávku zaplatíte priamo kuriérovi, ktorý vám prinesie balík. V hotovosti je dobierka možná do 300€. Pri vyššej čiastke, prosím,  použite inú platobnú metódu. Najrýchlejšia je platba kartou alebo prevodom. Cena dobierky je 1,00EUR.

 

BANKOVÝ PREVOD

Platobné údaje vám prídu mailom alebo sú zobrazené na konci objednávky. Na platbu čakáme 7 dní, následne je objednávka stornovaná, aby bol blokovaný tovar dostupný pre iných.

Naše číslo účtu je SK9283300000002500537284 - je to EUR účet . 

 

 

ONLINE PLATBA KARTOU

Sumu za nákup zaplatíte predom cez platobnú bránu. Je zabezpečená 3D secure a náš eshop má platný bezpečnostný certifikát, nemusíte sa ničoho obávať. Na konci objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu, kde zadáte číslo karty, platnosť a overovací kód. 

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.