Doprava a platba

 

U nás si môžete vyberať z nasledujúcich možností:

 

PRI NÁKUPE NAD 50 EUR a do 10KG JE DOPRAVA ZADARMO

 

OSOBNÝ ODBER

Osobný odber je možný v kamennej predajni na Hlavnej 26 v Košiciach od Pondelka do Piatku od 9:00 - 18:00, v Sobotu 9:00 - 12:00 a je ZADARMO. Odporúčame vám ho využiť, keď nemáte čas na nákupy - popozerajte si a vyberte si v pohodlí doma, keď máte čas a chuť, balík vám pripravíme a vy si nákup už len vyzdvihnete a zaplatíte. Po zadaní objednávky je váš tovar takmer okamžite k dispozícii. Ak sa stanem že tovar nie je skladom, objednávku upravíme po dohode s vami.

 

ZÁSIELKOVŇA

Zásielkovňu odporúčame využiť pre balíčky s nižšou váhou.

Pre balíky do 5kg je cena za dopravu 2,50EUR, pre balíky od 5kg do 10kg je to 4,50EUR.

Vyberiete si pobočku Zásielkovne, ktorá je vám najbližšie a váš nákup si vyzdvihnete tam. V pobočkách Zásielkovne je možné platiť hotovosťou alebo kartou. 

 

KURIÉR DPD

Kuriér má ceny nasledovné:

  • pre balíky do 5kg je cena za dopravu 3,50EUR
  • pre balíky od 5kg do 10kg je to 3,90EUR
  • pre balíky od 10kg do 20kg je to 4,50EUR
  • pre balíky od 20kg do 30kg je 4,90EUR

Akonáhle balík pripravíme, nasledujúci deň je u vás. Presnejší čas doručenia sa dozviete z mailu dopravcu a dostanete aj SMS . Ak by vám to nestačilo, zavolajte priamo dotyčnému kuriérovi, určite vám presne povie, kedy sa zastaví. Na doručenie má DPD 3 pokusy, prosím, myslite na to. Inak sa nám balík vracia späť, čo je škoda vašej aj našej práce. Na webe DPD si môžete upraviť termín dodania, prípadne sledovať, kde sa balík nachádza. Balíky balíme starostlivo, nemalo by sa nič zničiť. Eshop počíta váhu vašej objednávky podľa toho sa účtuje poštovné

Kuriér má nosiť so sebou aj terminál ak chcete platiť kartou, túto možnosť máme pre vás u kuriéra zaplatenú. Ak vám tvrdí že sa to nedá prosím dôrazne ho požiadajte alebo dajte vedieť nám - určite to doriešime. Terminál má väčšinou v aute určite pre neho dobehne ak ho nemá pri sebe. 

 

MOŽNOSTI PLATBY

 

DOBIERKA

Vašu objednávku zaplatíte priamo kuriérovi, ktorý vám prinesie balík. Majte prosím pripravenú hotovosť, platobný terminál so sebou vodiči zväčša nenosia. V hotovosti je dobierka možná do 300€. Pri vyššej čiastke, prosím,  použite inú platobnú metódu. Najrýchlejšia je platba kartou alebo prevodom. Cena dobierky je 1,00EUR.

 

BANKOVÝ PREVOD

Platobné údaje vám prídu mailom alebo sú zobrazené na konci objednávky. Platbu zadáte priamo cez svoju banku alebo cez bránu Gopay. Na platbu čakáme 7 dní, následne je objednávka stornovaná, aby bol blokovaný tovar dostupný pre iných.

Naše číslo účtu je SK9283300000002500537284 - je to EUR účet . 

 

 

ONLINE PLATBA KARTOU

Sumu za nákup zaplatíte predom cez platobnú bránu. Je zabezpečená 3D secure a náš eshop má platný bezpečnostný certifikát, nemusíte sa ničoho obávať. Na konci objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu, kde zadáte číslo karty, platnosť a overovací kód. Platba kartou je možná aj u kuriéra, určite sa to dá tak to využite. 

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.