Čaj Sonnentor

 
3
5135
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Darček pre
Druh výrobku
Kvalita
Produkt s obsahom
Zdravotný problém
Značka

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

   
 • Dobrý večer čaj sypaný BIO - 50g - Sonnentor ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 589
  Dobrý večer čaj sypaný BIO - 50g - Sonnentor
  Skladom

  Čaj Dobrý večer čaj sypaný Sonnentor je ideálny po náročnom dni, kedy hľadáte pokoj a relaxáciu. Dobrý večer čaj sypaný obshuje lístky medovky s kúskami jablka, lístkami maliny, sedmokráskou a slezom dodajú telu to správne uvoľnenie do každého dňa. Vychutnajte si večer so šálkou Dobrý večer čaj sypaný.


  3,60 € / ks
     
  Značka: Sonnentor
 • earl grey caj sypany Akcia ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 482
  Earl Grey čierny čaj BIO - 90g - Sonnentor
  Skladom

  Sir Charles Grey bol premiér, britský šľachtic a objaviteľ jednej z najobľúbenejších špecialít čiernych čajov. Dnes je Earl Grey synonymom tradičnej čajovej pochúťky tej najvyššej kvality. Zozbieraná na tých najlepších plantážach, sľubuje táto zmes skutočné osvieženie, dotvorená tónmi bergamotu. Earl Grey má príjemnú, tmavo medenú farbu. V chuti aj vôni vyniká bergamot - citrusové ovocie podobné citrónu. Trpkosť je zrejmá, ale nie na škodu. Mile osviežuje oblý základ silného čaju.

  V prípade, že máte radi letné čajové osvieženie, pripravte si Earl Grey ako ice tea.

  4,49 € (–9 %)
  4,09 € / ks
     
  Značka: Sonnentor
 • rooibos caj sonnentor Akcia ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 484
  Rooibos čaj BIO - 100g - Sonnentor
  Skladom

  Na rozdiel od zeleného či čierneho čaju, rooibos neobsahuje kofeín, len trieslovinu a žiadnu kyselinu šťaveľovú. (Kyselina šťaveľová spôsobuje problémy práve ľuďom, ktorí trpia obličkovými kameňmi). Rooibos neobsahuje kofeín, je vhodný aj pre deti a tehotné ženy. Taníny sa prirodzene nachádzajú v čiernom a zelenom čaji a tlmia absorpciu určitých minerálnych látok, napríklad železa. Železo, obsiahnuté v rooibose možno vďaka nízkemu obsahu tanínov lepšie prijať a zužitkovať. Vitamíny a minerály obsahuje len v malom množstve. Prvá písomná zmienka o rooibose pochádza z roku 1772. Africkí domorodci týmto čajom liečili detské koliky. Rooibos sa pripravuje z krovitej rastliny Asphalatus linearis (čajovec kapský). Táto rooibos rastlina sa nachádza len v Kapskom meste v Juhoafrickej republike. Posledné roky je však po ňom taký dopyt, že sa nestíha pestovať. Vzniká však veľa nových pestovateľov a rozširujú sa miesta, kde sa vysádza. Rastlina patrí do čeľade strukovín a čaj sa získava z vetiev. Zbiera sa ručne, následne sa drví, lisuje, fermentuje a suší.

  3,79 € (–8 %)
  3,49 € / ks
     
  Značka: Sonnentor
 •  
 • Uvoľnenie čaj BIO - 50g - Sonnentor Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1944
  Uvoľnenie čaj BIO - 50g - Sonnentor
  Skladom

  Uvoľnenie čaj Sonnetor najlepšie charakterizuje: príjemná kvetinovo - citrónová chuť s mierne sladkým nádychom. Ak hľadáte upokojenie a relax pre vaše telo a myseľ, siahnite po tomto čajíku. Nechajte myšlienky plynúť a vychutnajte si moment pokoja.


  4 € / ks
     
  Značka: Sonnentor

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.