Výhodný nákup Zväčšiť
 

PODPORA IMUNITY DETI - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller

 

Sada na PODPORU IMUNITY pre deti za zvýhodnenú cenu obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe vašich ohlasov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty na podporu obranyschopnosti organizmu, ktoré sú účinné a zároveň jednoduché na užívanie. My sme vám uľahčili výber, vy šetríte svoju peňaženku.

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena 27,99 € / 1 ks
27,99 €
   
Kategória Doplnky výživyČaj na imunitu, Vitamíny a doplnky výživy na imunitu, Zobraziť ďalšie kategórieMed na imunitu, Olej na posilnenie imunity, Doplnky výživy na posilnenie imunity, Tablety na posilnenie imunity, Vitamín na posilnenie imunity, Bylinky na posilnenie imunity, Včelí peľ na imunitu, Sirup proti kašľu na posilnenie imunity
 
DETAIL

Sada na PODPORU IMUNITY pre deti za zvýhodnenú cenu obsahuje starostlivo vyberané produkty:

  • Imunita detí  - prírodný sirup na podporu imunity, obzvlášť v chrípkovom období, bez cukru sladený iba jablčným koncentrátom. Imunita detí je špeciálna bylinná zmes, ktorá priaznivo pôsobí na prirodzenú obranyschopnosť organizmu, posilňuje imunitu, zlepšuje dýchanie. Užívame 2x denne pred jedlom alebo medzi jedlom.
  • Rybí olej detskýrybí olej pre deti je nenahraditeľný pre zdravý vývoj mozgu, nervového systému, zlepšuje mentálnu schopnosť detí, pomáha predchádzať vzniku alergií. Vďaka protizápalovým účinkom olej chráni imunitu dieťaťa. Užíva sa podľa hmotnosti.
  • Kapucínka tinktúra extra silná - prírodné antibiotikum, ktoré sa používa na prírodnú liečbu zápalov v dýchacích cestách alebo aj pri močových zápaloch. Pomáha zabíjať vírusy a baktérie, čím posilňuje imunitu a pomáha vyzbrojiť sa proti chorobám. Užíva sa podľa hmotnosti.
Hmotnosť 0.8 kg
Zdravotný problém Imunita

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.