Jednodruhové korenie Sonnentor

 
2
181218
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Darček pre
Druh výrobku
Kvalita
Produkt s obsahom
Zdravotný problém
Značka

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • Kardamóm celý BIO - 30g - Sonnentor ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 917
  Kardamóm celý BIO - 30g - Sonnentor
  Skladom
  Kardamóm celý Sonnentor - spolu so šafránom a vanilkou je tretím najdrahším korením na svete. Kardamóm celý pridaný do čaju alebo kávy, vám prinesie silu a vôňu orientu. Kardamóm celý eliminuje prekyslenie zo sladkých jedál, má antiseptický a diuretický účinok. Kardamóm celý sa pridáva aj do vianočného pečiva a ovocných zákuskov. Kardamóm celý korenie je...

  3,65 € / ks
     
  Značka: Sonnentor
 • Pamajorán / Oregano sušené BIO - 18g - Sonnentor ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 321
  Pamajorán / Oregano sušené BIO - 18g - Sonnentor
  Skladom
  Pamajorán / Oregano sušené Sonnentor je podporný prípravok pre posilnenie organizmu najmä v oblasti trávenia, odstraňuje plynatosť. Pamajorán / Oregano sušené je vynikajúce ostré korenie s nádychom čierneho korenia a mäty. Sušený Pamajorán / Oregano sušené je najlepšie pridať do jedál hneď na začiatku varenia. Pamajorán / Oregano sušené sa výborne hodí k tučnejším mäsám, ale aj na...

  2,30 € / ks
     
  Značka: Sonnentor
 • skorica cejlonska 450g sonnentor ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1997
  Škorica cejlónska mletá BIO - Sonnentor
  Skladom

  Škorica cejlónska mletá Sonnentor - sa vyznačuje svojou jemnou a sladkou chuťou a bohatou vôňou. Škorica cejlónska mletá je známa pre svoje dezinfekčné a antibiotické účinky. Škorica cejlónska mletá sa môže použiť na dochucovanie, na prípravu sladkých pokrmov, mliečnej ryže, kompótov, so sušeným ovocím, na prípravu punču, vareného vína, vianočného čaju, či len ako dekorácia.

  Cejlónska škorica pomáha zrýchľovať náš bazálny metabolizmus. Ide o typ metabolizmu, ktorý spaľuje kalórie pre zabezpečenie základných životných funkcií.

  V tomto prípade je jedno či stojíme, chodíme, beháme, alebo sedíme. Bazálny metabolizmus pracuje neustále.

  No a práve cejlónska škorica tento typ metabolizmu pomáha urýchľovať.

  Taktiež znižuje chuť do jedla a dodáva energiu. Je preukázané, že ľudia s väčším množstvom energie majú väčšiu chuť do pohybu, čo má za následok ďalšie chudnutie.


  od 17,99 € / ks
  Značka: Sonnentor

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.