Mlyn Trenčan

 
1
2112
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Darček pre
Druh výrobku
Kvalita
Produkt s obsahom
Zdravotný problém
Značka

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

   
 • Pšeničná múka hladká na kváskovanie - 1Kg - Mlyn Trenčan ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1746
  Pšeničná múka hladká na kváskovanie - 1Kg - Mlyn Trenčan
  Skladom

  Keď sa v niektorom z väčších obchodov rozhliadnete po regáloch s múkou, zistíte, že najčastejšie sa v nich objavujú pšeničné múky. Pšenica vďaka svojmu zloženiu prispieva k veľmi širokému využitiu múky, ktorú nájdete v mnohých typoch. Pšeničná múka na kváskovanie z Mlynu Trenčan je už legenda a u nás ju zakúpite tiež. Pšeničná hladká múka Kváskovanie je ľudovo nazývaná “dvojnulka” alebo “00 extra špeciál”. Jej žltý obal má evokovať pečivo, na ktoré je primárne táto múka určená.
  Pozostáva z frakcií pšeničného zrna, z ktorých vznikajú nadýchané, mäkké, “pavučinkové” striedky. Okrem rožkov sa hodí na prípravu toastového chlebíka, muffinov, krehkých ciest a pizze.

   


  1,29 € / ks
     
  Značka: Mlyn Trenčan
 • psenicna muka chlebova trencan ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 511
  Pšeničná múka chlebová na kváskovanie - 1Kg - Mlyn Trenčan
  Skladom

  Keď sa v niektorom z väčších obchodov rozhliadnete po regáloch s múkou, zistíte, že najčastejšie sa v nich objavujú pšeničné múky. Pšenica vďaka svojmu zloženiu prispieva k veľmi širokému využitiu múky, ktorú nájdete v mnohých typoch. Pšeničná múka na kváskovanie z Mlynu Trenčan je už legenda a u nás ju zakúpite tiež. Červený obal je zvolený esteticky - hodí sa krásne k hnedej (ražnej chlebovej múke). Pšeničná chlebová múka už svojím názvom naznačuje, že sa z nej pripravuje najmä chlieb. Jej enzymatická činnosť a vyšší obsah bielkovín nám ponúka nadýchanejšie cestá s väčšími okami (dierkami v striedke).

   


  1,29 € / ks
     
  Značka: Mlyn Trenčan
 • polohruba na kvaskovanie ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1601
  Pšeničná múka polohrubá na kváskovanie - 1Kg - Mlyn Trenčan
  Skladom

  Keď sa v niektorom z väčších obchodov rozhliadnete po regáloch s múkou, zistíte, že najčastejšie sa v nich objavujú pšeničné múky. Pšenica vďaka svojmu zloženiu prispieva k veľmi širokému využitiu múky, ktorú nájdete v mnohých typoch. Pšeničná múka na kváskovanie z Mlynu Trenčan je už legenda a u nás ju zakúpite tiež. Pre polohrubú múku sme zvolili staroružovú farbu obalu, aby sme evokovali sladkosť pečenia našich starých mám. Teda pšeničná polohrubá múka Kváskovanie sa výborne hodí na sladké pečenie koláčov rôzneho druhu. Skvele sa s ňou pečú i slané veci, ako pagáče či pirohy.

   


  1,29 € / ks
     
  Značka: Mlyn Trenčan
 •  
 • razna muka celozrnne na kvaskovanie ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1792
  Ražná múka celozrnná na kváskovanie - 1Kg - Mlyn Trenčan
  Skladom

  Keď sa v niektorom z väčších obchodov rozhliadnete po regáloch s múkou, zistíte, že najčastejšie sa v nich objavujú pšeničné a ražné múky. Raž je netradičná ale aj napriek tomu vďaka svojmu zloženiu prispieva k veľmi širokému využitiu múky, ktorú nájdete v mnohých typoch. Ražná múka na kváskovanie z Mlynu Trenčan je už legenda a u nás ju zakúpite tiež. Je zabalená v tyrkysovom obale. Má evokovať začiatok, štart, pretože práve tento druh múky je vhodný na prvé dni zakladania kvásku. Bublinkový lem vo vrchnej časti obalu len umocňuje jej hlavné použitie. Ražná celozrnná múka sa ďalej výborne hodí na prípravu štartéra na chlieb – či už celozrnnú ražnú tehličku alebo nadýchaný pšenično ražný chlieb s tmavšou striedkou. Nakoľko vďaka celozrnnosti obsahuje táto múka cenné látky, dodáva chlebíku veľa prospešného pre naše zdravie.

   


  1,29 € / ks
     
  Značka: Mlyn Trenčan
 • razna muka chlebova na kvaskovanie ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1790
  Ražná múka chlebová na kváskovanie - 1Kg - Mlyn Trenčan
  Skladom

  Keď sa v niektorom z väčších obchodov rozhliadnete po regáloch s múkou, zistíte, že najčastejšie sa v nich objavujú pšeničné a ražné múky. Raž je netradičná ale aj napriek tomu vďaka svojmu zloženiu prispieva k veľmi širokému využitiu múky, ktorú nájdete v mnohých typoch. Ražná múka na kváskovanie z Mlynu Trenčan je už legenda a u nás ju zakúpite tiež. Hnedý obal je zvolený esteticky - hodí sa krásne k hnedej (ražnej chlebovej múke). Ražná chlebová múka už svojím názvom naznačuje, že sa z nej pripravuje najmä chlieb. Jej enzymatická činnosť a vyšší obsah bielkovín nám ponúka nadýchanejšie cestá s väčšími okami (dierkami v striedke). Môžete ju takisto použiť na kŕmenie kvásku a následný chleb alebo perníkové pečenie.


  1,29 € / ks
     
  Značka: Mlyn Trenčan

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.