NA STIAHNUTIE

V tejto sekcii nájdete inšpiratívne prílohy na stiahnutie, ebooky, katalógy, omaľovánky pre deti a dospelých a mnoho ďalšieho. Postupne budeme túto kategóriu rozširovať, všetko je pre vás na stiahnutie, na vytlačenie, po prípade uloženie do mobilu. Veríme, že vám naše pomôcky urobia radosť.

Rastlinné mlieko či kravské?

Rastlinné mlieko, či kravské? A keď rastlinné, tak ktoré? Ryžové mlieko, Ovsené mlieko, Sójové, či Mandľové mlieko? Kto sa v tom má vyznať? My sa držíme pravidla, nech každý konzumuje to, čo mu chutí a neškodí. Na našej infografike sa viete pozrieť na danú problematiku z trochu iného uhla pohľadu. Koľko budete potrebovať vody pri výrobe mandľového mlieka, či koľko sa spotrebuje pôdy pri výrobe ryžového mlieka? Odpovede nájdete:tu

Ako uskladniť jedlo bez plastov

Dnes si dáme niečo na tému ZERO WASTE. Dali sme pre vás dohromady pár tipov, ktoré vám pomôžu s večnou otázkou: Ako uskladniť jedlo bez použitia plastov. Po čase prídete na to, že je to celkom jednoduché a kde je vôľa, tam je cesta :). Celú infografiku nájdete tu.

Bylinná lekárnička - nie len na cesty

Lekárnička v našom podaní sa skladá z bylinných preparátov a doplnkov výživy. Je určená na základné zdravotné problémy, ktoré, veríme, vás na cestách nepostrehnú. Ale šťastie praje pripraveným :).Túto lekárničku môžete využiť pri cestovaní, na dovolenke, v prírode, či len tak, ak potrebujete nasmerovať, po akých bylinách siahnuť, keď vás trápi kašeľ, natiahnutý sval, teploty, bolesť bruška, či iné problémy. Väčšina byliniek je vhodná aj pre detičky. Ak chcete o jednotlivých produktoch vedieť viac, kliknite priamo na produkt a ukáže vám ho priamo u nás na eshope s celým popisom, ako ho používať, na čo je dobrý. Lekárničku nájdete tu.

Omaľovánka so zvieratkami

Či už máte deti alebo máte jedno dieťa ukryté vo svojom vnútri, máme pre vás zvieratkovskú omaľovánku. Žirafka, macko, či veverička určite potešia malých drobcov a veľkí ju môžu použiť ako antistresovú aktivitu na voľné dni. Čarujte s farbičkami a užívajte voľno. Omaľovánku nájdete tu.

 

 

 

Dovolenkový zoznam - čo nezabudnúť na dovolenku pri mori

Stiahnite si náš zoznam a postupne si zaškrtávajte okienka podľa toho, čo už máte pobalené ku moru. Váš level stresu pôjde postupne dole a vystrieda ho čistá radosť z očakávaného výletu. Keď sú veci pobalené, hneď je o starosť menej. A keby sa vám aj zdalo, že ste na niečo zabudli, vytiahnite zoznam a máte to okamžite pred očami. Hurá leto je tu!

 

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom