Vince

 
0
3103
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Darček pre
Druh výrobku
Kvalita
Produkt s obsahom
Zdravotný problém
Značka

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

   
 • Bôb veľký - 250g - Vince ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1113
  Bôb veľký - 250g - Vince
  Skladom
  Bôb veľký Vince sa mierne vytratil z jedálničkov, ale nikdy nie je neskoro si ho vychutnať opäť. Bôb veľký má krémovú chuť, obsahuje spektrum vitamínov a vlákniny, môžete ho variť aj pražiť, používa sa pri príprave klasických strukovinových pokrmov, ale taktiež napr. aj do pomazánok, či...

  1,50 € / ks
     
  Značka: Vince
 • Maková múka - 300g - Vince ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1905
  Maková múka - 300g - Vince
  Skladom

  Maková múka je cenný zdroj vitamínov a perfektná náhrada bežnej múky. Môžete ju pridať k bežnému pečeniu, posýpať s ňou knedlíčky či buchty. Maková múka už neobsahuje olej, takže sa nemusíte báť že sa vám rýchlo pokazí. Niekto si ju pridáva aj do kaší a musli, čo znamená že je pripravená k okamžitému použitiu.


  2,50 € / ks
     
  Značka: Vince
 • ovos nahy pangreen ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1822
  Ovos nahý zrno- 250g - Vince
  Skladom

  Ovos má vysokú nutričnú a energetickú hodnotu. Vyplýva to predovšetkým z vysokého obsahu biologicky hodnotných bielkovín, vysokého obsahu tuku oproti ostatným obilninám, priaznivého zloženia sacharidov a vysokého obsahu ľahko rozpustnej vlákniny, vitamínov B a E a radu minerálnych látok. Priaznivé zloženie ovsa podmieňuje aj jeho vynikajúcu dietetickú a zdravotnú hodnotu. Má oveľa vyšší obsah bielkovín, ako ostatné obilniny – 14-21%. Preto sa mu hovorí aj ´sója hôr´. Bielkoviny ovsa sa svojím zložením blížia k ideálnemu proteínu.
  Ovos je najlepším zdrojom rozpustnej vlákniny, bielkovín a minerálov. Výrazne vyšší ako u ostatných obilnín je obsah horčíka, zinku, železa, mangánu a arzénu. Má značný obsah vitamínov B1 a E. Má však nedostatok vitamínov A, C a D. Preto je vhodná kombinácia ovsa s mliekom a ovocím.
  Ovos je ideálnym zdrojom rozpustnej aj nerozpustnej vlákniny. Toto je kombinácia, ktorá pomáha predchádzať zápche a je teda ideálny pre zachovanie správnej činnosti hrubého čreva. Stráviteľná vláknina je navyše prospešná pre zníženie hladiny cholesterolu v krvi, čím sa zmierňuje riziko srdcovo-cievnych ochorení a infarktu. Ovos tlmí zvýšenú činnosť štítnej žľazy, pôsobí blahodarne na nervovú sústavu. Má posilňujúce účinky pri vyčerpaní organizmu a únave. Je výbornou potravou pre diabetikov, stabilizuje hladinu krvného cukru a jeho dlhodobá konzumácia umožňuje znížiť dávky inzulínu. Ovsený odvar znižuje horúčky.


  1,20 € / ks
     
  Značka: Vince
 •  
 • Ražná múka chlebová - 500g - Vince Akcia ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 574
  Ražná múka chlebová - 500g - Vince
  Skladom
  Ražná múka chlebová Vince sa hodí na pečenie chleba, ale aj na bežné pečenie. Ražná múka chlebová má v sebe celozrnnú zložku, čím je pre telo zdravšia. NÁŠ TIP: Ak kváskujete, ražná múka celozrnná je vhodná na založenie kvásku, aj jeho kŕmenie
  1,20 € (–18 %)
  0,99 € / ks
     
  Značka: Vince
 • cervena ryza vince Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1718
  Ryža červená pololúpaná - 400g - Vince
  Skladom

   

  Červená ryža je bežnou súčasťou jedálnička najmä v oblasti Himalájí a južného Tibetu, v Bhutáne i južnej Indii. Ide o celozrnný druh ryže, ktorej domovskou krajinou je Thajsko. V súčasnej dobe sa pestuje aj na viacerých miestach v Európe, napríklad v Taliansku či Francúzsku. Často ju považujú za exotického príbuzného čiernej ryže. Tento druh ryže je charakteristický orieškovou chuťou a hrdzavočervenou farbou, ktorá je po uvarení ešte výraznejšia.

  Keďže sa táto obilnina nelúpe, zostáva jej i pomerne tuhá šupka, vďaka ktorej si zachováva pevnosť aj po dlhšom varení.


  1,59 € / ks
     
  Značka: Vince
 • Semolinová múka - 500g - Vince ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1615
  Semolinová múka - 500g - Vince
  Skladom

  Semolinová múka Vince sa vyrába namletím tvrdej pšenice - má vyššiu nutričnú hodnotu a nižší glykemický index. Semolinová múka sa používa na výrobu kvalitných cestovín, bezvaječných cestovín, na zahusťovanie, na výrobu palaciniek, či placiek.


  1,90 € / ks
     
  Značka: Vince
 •  
 • cierna sosovica pangreen ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1095
  Šošovica čierna beluga - 250g - Vince
  Skladom

  Šošovica čierna sa skvele sa hodí do šalátov, ako príloha k lososovi či hydine, výborne chutí s koreňovou zeleninou, vlašskými orechmi či v nátierkach. Šošovica je drobnejšia a jej zemitejejšej chuti čím sa výborne hodí aj do rôznych plniek a polievok. Takisto na daali indické šošovicové prílohy. Určite aby šošovica nenadúvala odporúčame vložiť kúsok riasy do polievky. Výborné recepty nájdete na belugu po celom internete. Z čiernej šošovice je výborný aj prívarok.


  1,39 € / ks
     
  Značka: Vince
 • Špaldová múka celozrnná hladká - 1Kg - Vince ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1120
  Špaldová múka celozrnná hladká - 1Kg - Vince
  Skladom
  Špaldová múka celozrnná hladká Vince - špaldová pšenica je prastará ako jednozrnka /einkorn/ a skvelá náhrada klasickej pšeničnej múky. Špaldová múka celozrnná hladká je často krát viac tolerovná ľuďmi pri alergiách než klasická pšenica. Špaldová múka celozrnná hladká sa hodí na pečenie s droždím, pri výrobe cestovín či na klasické sušienky. Špaldová múka celozrnná hladká nie je...  

  2,10 € / ks
     
  Značka: Vince
 • Špaldová múka polohrubá - 1Kg - Vince ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1122
  Špaldová múka polohrubá - 1Kg - Vince
  Skladom
  Špaldová múka polohrubá Vince - špaldová pšenica je prastará ako jednozrnka /einkorn/ a skvelá náhrada klasickej pšeničnej múky. Špaldová múka polohrubá je často krát viac tolerovná ľuďmi pri alergiách než klasická pšenica. Špaldová múka polohrubá sa hodí na pečenie s droždím, pri výrobe cestovín či na klasické sušienky. Špaldová múka polohrubá nie je...  

  2,10 € / ks
     
  Značka: Vince

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.