Šampón a tuhý šampón na vlasy

 
3
7137
Značky
 
Druh výrobku
Produkt s obsahom
Značka

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

     
  • Shikakai práškový šampón - 200g - Indian natural hair care Akcia ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 897
    Shikakai práškový šampón - 200g - Indian natural hair care
    Skladom

    Shikakai práškový šampón Indian natural hair car je vyrobený z rastliny Acacia concinna -je to ker rastúci na teplých, suchých pláňach juhoázijských krajín. Saponíny obsiahnuté v strukoch tejto rastliny šetrne zmývajú nečistoty z Vašich vlasov no nezbavujú ich vlastných prirodzených olejov, vďaka tomu tieto používaním Shikakai práškový šampón  ostávajú dlhšie čisté, pevné a lesklé. Shikakai má prirodzene nízke pH, čo má blahodárny vplyv na pokožku hlavy, zabraňuje tvorbe lupín a iných chorôb pokožky hlavy.

    8,99 € (–22 %)
    6,99 € / ks
       
    Značka: Indian natural hair care
  • Šampón na mastné vlasy - 350ml - Carpathia Herbarium Kód: 1478
    Šampón na mastné vlasy - 350ml - Carpathia Herbarium
    Skladom

    Carpathia Herbarium Šampón na mastné vlasy je trojkombináciou bylín, ktoré prirodzene regulujú tvorbu kožného mazu a zanechávajú dlhodobo pocit čerstvo umytých vlasov. Šampón na mastné vlasy Carpathia Herbarium je šampón bez parabénov, silikónov, hlavnými zložkami sú lokálne bylinky zo Slovenska: Levanduľa, Rozmarín, Rebríček. Extrakt z levandule, rozmarínu a šalvie regulujú tvorbu mazu, pôsobia preventívne proti vzniku lupín a pokožku nevysúšajú. Oceníte ho najmä pri problémoch s rýchlo sa mastiacou pokožkou hlavy a pri mastných vlasoch.


    3,99 € / ks
       
    Značka: Carpathia Herbarium
  • Carpathia Herbarium šampón proti lupinám Kód: 252
    Šampón proti lupinám - 350ml - Carpathia Herbarium
    Skladom

    Carpathia Herbarium Šampón proti lupinám je trojkombináciou bylín, ktoré obmedzujú podporujú prekrvenie pokožky hlavy a obmedzujú tvorbu lupín. Šampón proti lupinám Carpathia Herbarium je šampón bez parabénov, silikónov, hlavnými zložkami sú lokálne bylinky zo Slovenska: Lopúch, Žihľava, Mäta. Extrakty z mäty, žihľavy a lopúcha eliminujú svrbenie a vysúšanie vlasovej pokožky, podporujú jej prekrvenie. Oceníte ho najmä pri problémoch s lupinami a suchou pokožkou hlavy.


    3,99 € / ks
       
    Značka: Carpathia Herbarium
  •  
  • Šampón proti vypadávaniu vlasov - 350ml - Carpathia Herbarium Kód: 1588
    Šampón proti vypadávaniu vlasov - 350ml - Carpathia Herbarium
    Skladom

    Carpathia Herbarium Šampón proti vypadávaniu vlasov je trojkombináciou bylín, ktoré obmedzujú vypadávanie vlasov, podporujú prekrvenie pokožky hlavy a spevňujú vlasy. Šampón proti vypadávaniu vlasov Carpathia Herbarium je šampón bez parabénov, silikónov, hlavnými zložkami sú lokálne bylinky zo Slovenska: Breza, Chmeľ, Praslička. Extrakty z z brezy, chmeľu a prasličky spevňujú vaše vlasy, dodávajú im lesk a pružnosť a bojujú proti nadmernému vypadávaniu vlasov. Oceníte ho najmä pri problémoch s vypadávaním vlasov a na podporu rastu vlasov.


    3,99 € / ks
       
    Značka: Carpathia Herbarium
  • Tuhý Šampón s Kondicionérom – Čajovník (pre MASTNÉ vlasy) - 25g - Navia Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1867
    Tuhý Šampón s Kondicionérom – Čajovník (pre MASTNÉ vlasy) - 25g - Navia
    Skladom

    Navia je značka kozmetiky ktorá tu bola prvá medzi prírodnými výrobcami. Tento šampón je síce tuhý ale vytvára poriadnu penu , takže aj tí čo to ešte nikdy nepoužili budú spokojní. Nedráždi pokožku, svelo odmasťuje a ak máte dlhé vlasy výborne sa rozčesávajú. Tuhé šampóny vás zbavia lupín, mastných vlasov a väčšinou aj dlhodobých problémov s pokožkou hlavy. Vďaka obsahu čajovníkového oleja, chlorely a ajurvédskeho NEEM (nimbového) prášku vaše vlasy sa vám konečne odvďačia.


    4,99 € / ks
       
    Značka: Navia/Kvitok
  • Tuhý Šampón s Kondicionérom – Maca (proti VYPADÁVANIU vlasov) - 25g - Navia ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1833
    Tuhý Šampón s Kondicionérom – Maca (proti VYPADÁVANIU vlasov) - 25g - Navia
    Skladom

    Navia je značka kozmetiky ktorá tu bola prvá medzi prírodnými výrobcami. Tento šampón je síce tuhý ale vytvára poriadnu penu , takže aj tí čo to ešte nikdy nepoužili budú spokojní. Nedráždi pokožku, svelo odmasťuje a ak máte dlhé vlasy výborne sa rozčesávajú. Tento tuhý šampón je s prídavkom Macy čo je podporný prostriedok proti vypadávaniu vlasov. Rozmarínový olej, žihľava a pivoňka v šampóne rozžiaria každé vlasy.  


    4,99 € / ks
       
    Značka: Navia/Kvitok

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.