Doplnky výživy

Doplnky výživy slúžia na dopĺňanie vitamínov, minerálov a iných zdraviu cenných látok, ktoré nie sme schopní prijať v strave. Či už je to zdravotný problém alebo ich chcete užívať, aby ste sa vyhli liekom, v našej ponuke si viete vybrať zo širokého spektra produktov ako vitamíny, minerály, zelené doplnky, antidiabetiká, ďalej doplnky určené na ničenie baktérií a vírusov, atď.

 

Najpredávanejšie

4
451445
Značky
 
Druh výrobku
Produkt s obsahom
Zdravotný problém
Značka

Stránka 1 z 1 - 13 položiek celkom

     
  • brusko caj Novinka 9630
    Boľavé bruško detský čaj - 20g - Serafin
    Skladom

    Bylinný detský čaj Boľavé bruško je vhodný od 3 mesiacov. Je určený pri bolestiach bruška, problémoch s trávením, podporuje normálnu činnosť tráviaceho traktu a upokojuje podráždený žalúdok a črevá. Unikátne zloženie 5 bylín upokojuje tráviacu sústavu a šetrne sa stará o pohodlie vášho dieťatka.


    4,99 € / ks
       
  • Dračia krv / Sangre de drago - 200ml - Lucivita Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ 1662
    Dračia krv / Sangre de drago - 200ml - Lucivita
    Skladom

    Dračia krv / Sangre de drago Lucivita má v prírodnej medicíne široké využitie. Dračia krv / Sangre de drago vďaka svojim antibakteriálnym, antiparazitickým, antivírusovým a antimykotickým účinkom pomáha zabíjať patogény ako spirochéty (lýmska borelióza), chlamýdie, mykoplazmy, herpetické vírusy (herpes, pásový opar, kiahne) a ďalšie. Dračia krv / Sangre de drago pôsobi priaznivo na imunitný systém - obranyschopnosť organizmu. V južnej amerike prebehli výskumy a dračia krv sa používa bežne pri liečbe vírusových ochorení. Pri potieraní zvonka je Dračia krv / Sangre de drago skvelá na afty na ďasnách, na afty na jazyku či kožné baktérie. 


    44,99 € / ks
       
  • Dračia krv / Sangre de drago pôsobi priaznivo na imunitný systém ⭐⭐⭐⭐⭐ 1255
    Dračia krv / Sangre de drago - 50ml - Lucivita
    Skladom

    Dračia krv / Sangre de drago Lucivita má v prírodnej medicíne široké využitie. Dračia krv / Sangre de drago vďaka svojim antibakteriálnym, antiparazitickým, antivírusovým a antimykotickým účinkom pomáha zabíjať patogény ako spirochéty (lýmska borelióza), chlamýdie, mykoplazmy, herpetické vírusy (herpes, pásový opar, kiahne), chrípkové vírusy a ďalšie. Dračia krv / Sangre de drago pôsobi priaznivo na imunitný systém - obranyschopnosť organizmu. V južnej amerike prebehli výskumy a dračia krv sa používa bežne pri liečbe vírusových ochorení. Pri potieraní zvonka je Dračia krv / Sangre de drago skvelá na afty na ďasnách, na afty na jazyku či kožné baktérie. 


    17,99 € / ks
       
  •  
  • Imunita detí bylinný koncentrát - 250ml - Serafin Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ 421
    Imunita detí bylinný koncentrát - 250ml - Serafin
    Skladom

    Imunita detí bylinný čajový koncentrát je prírodný sirup na podporu imunity, obzvlášť v chrípkovom období, bez cukru sladený iba jablčným koncentrátom. Imunita detí je špeciálna bylinná zmes, ktorá priaznivo pôsobí na prirodzenú obranyschopnosť organizmu, posilňuje imunitu, zlepšuje dýchanie. 


    13,99 € / ks
       
  • Jazvečia masť pre deti - HANDMADE - 50ml - Altaherba Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ 9621
    Jazvečia masť pre deti - HANDMADE - 50ml - Altaherba
    Skladom
    • ručne vyrábaná masť v Českej republike z čisto prírodných surovín
    • Popularita Jazvečej masti je v tom, že dokáže zmierniť a podporiť liečbu akútnych respiračných vírusových infekcií, ktoré spôsobujú problémy - kašeľ a bolesť v oblasti priedušiek a pľúc.
    • jazvečia masť na zmiernenie dýchacích problémov
    • príprava svalstva pred športom, svaly sa prekrvia
    • pomaly vtierajte jazvečiu masť do pokožky kým sa nevstrebe
    • po masáži sa oblečte a nebuďte v prievane

     


    14,99 € / ks
       
  • bema Akcia 9603
    Mandľový detský olej s vitamínom E - 125ml - Bema
    Skladom

    Tento ľahký a jemný olej je ideálny na starostlivosť po kúpeli, pretože vyživuje, zjemňuje a osviežuje pokožku. Je tiež ideálny na masáže alebo na odstránenie mliečnych chrást. Obsahuje organický olivový, neemový a sladký mandľový olej.
    Je ľahký a úplne prirodzený, ideálny na hydratáciu a výživu detskej pokožky. Rýchlo a úplne sa vstrebáva. Používa sa po kúpeli, pomáha pokožke znovu získať tonus a sviežosť, čím zabraňuje tvorbe nepríjemných pachov. Vhodný hlavne v lete na hydratáciu pokožky po slniečku

    15,99 € (–31 %)
    10,99 € / ks
       
  •  
  • Menštruačný kalíšok veľkosť S - Gentle day Akcia 23
    Menštruačný kalíšok veľkosť S - Gentle day
    Skladom

    Menštruačný kalíšok veľkosť S Gentle day je pohodlnou alternatívou k tampónom a vložkám. Menštruačný kalíšok veľkosť S má za úlohu zachytávať menštruačnú tekutinu a jeho použitie je podobné tampónom.Menštruačný kalíšok veľkosť S je pomôcka na intímnu hygienu. Menštruačný kalíšok veľkosť S je zvyčajne vyrobený z lekárskeho silikónu, je pružný a má zvonovitý tvar.

    29,99 € (–63 %)
    10,99 € / ks
       
  • priedusky a pluca bylinny koncentrat ⭐⭐⭐⭐⭐ 1049
    Priedušky a pľúca bylinný koncentrát - 250ml - Serafin
    Skladom

    Priedušky a pľúca bylinný čajový koncentrát je prírodný sirup proti kašľu so skorocelom, bez cukru sladený iba jablčným koncentrátom. Priedušky a pľúca je špeciálna bylinná zmes, ktorá priaznivo pôsobí na znižovanie teploty a podporuje vykašliavanie, posilňuje imunitu, zlepšuje dýchanie. 


    13,99 € / ks
       
  • rakytnikove olej kapsule ⭐⭐⭐⭐⭐ 906
    Rakytníkový olej kapsule - 100ks - ROS LTD
    Skladom

    Rakytníkový olej kapsule ROS LTD sa v prírodnej medicíne používa na podporu imunity, pri bežných nachladeniach a kašloch, keďže má vysoký obsah vitamínu C a pomáha odplavovať hlieny z tela von. Rakytníkový olej kapsule je vhodný na užívanie aj pre detičky.

    Rakytníkový olej sa používa aj na výplachy ústnej dutiny a krku, a tiež ako zložka pleťových a vlasových masiek. Je dobrý na preležaniny - dekubity a popáleniny. Okrem vredových, kožných ochorení, či jeho užívania počas chemoterapie a rádioterapie, ho môžu užívať ľudia s aterosklerózou, u ktorých je zvýšené nebezpečenstvo vzniku trombózy, resp. tým, ktorí trombózu už prekonali – aby sa ochránili pred jej návratom (zastavuje totiž tvorbu trombov).


    10,99 € / ks
       
  •  
  • Rybí olej pre deti - 60ks - Vita Harmony Novinka 9585
    Rybí olej pre deti - 60ks - Vita Harmony
    Skladom
    • rybí olej pre deti je nenahraditeľný pre zdravý vývoj mozgu, nervového systému, zlepšuje mentálnu schopnosť detí
    • pomáha predchádzať vzniku alergií, keďže omega 3 blokujú tvorbu histamínu, čím zabraňujú alergickým reakciám tela, je výborný na elimináciu atopických ekzémov u detí
    • rybí olej je zbavený akéhokoľvek zápachu po rybách, čiže je možné ho podávať aj najmenším deťom 
    • vďaka protizápalovým účinkom olej chráni imunitu dieťaťa

    13,99 € / ks
       
  • Vitamín C žuvací - 120ks ⭐⭐⭐⭐⭐ 9625
    Vitamín C žuvací - 120ks
    Skladom
    • Vitamín C pre deti vo forme gumíkov
    • optimálna detská denná dávka vitamínu C
    • neobsahuje umelé ochutenie ani farbivá
    • chutí ako zmes malín, pomaranča a citróna
    • sú skutočne jemné a ľahko sa žujú
    • uvoľňovanie vitamínu C je postupné, čím zabezpečuje nepretržitú podporu imunite

    9,99 € / ks
       
  • vitamin d3 9632
    Vitamín D3 - 150 ks - Vita Harmony
    Skladom

    Vitamín D patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch. Jedná sa o nepostrádateľnú látku pre naše zdravie, ktorá však často v našej typickej strave chýba . Vitamín D si človek dokáže tvoriť aj sám, je k tomu ale potrebné priame slnečné žiarenie v podobe UVB lúčov na našuj kožu. Množstvo vitamínu D v našom tele tak úzko súvisí s dobou, počas ktorej sme vystavení slnku (opaľovacie krémy znižujú efektivitu tvorby vitamínu D). Najrizikovejšie obdobie vzhľadom k dostatočnej hladine vitamínu D je od jesene do jari, kedy je slnečného žiarenia prirodzene menej, ďalším faktorom je vyhýbanie sa slnku a život v uzavretých priestoroch. Pre príjem prostredníctvom doplnku stravy je ideálna jeho živočíšna forma - vitamín D3 (cholekalciferol).


    14,99 € / ks
       
  •  
  • Žuvacie probiotiká 1mld. Acidotikum - 60tab. Akcia ⭐⭐⭐⭐⭐ 9526
    Žuvacie probiotiká 1mld. Acidotikum - 60tab.
    Skladom

    Výživový doplnok Acidotikum prináša 1 miliardu laktobacilov vo forme žuvacích tabliet s výnimočne lahodnou jahodovou príchuťou. Výrobok obsahuje dve ušľachtilé kultúry baktérií mliečneho kvasenia rodu Lactobacillus a Bifidobacterium. Baktérie mliečneho kvasenia sú hlavnou súčasťou mikrobiómu tráviaceho systému. Patria medzi mikroorganizmy, ktoré sú ľudskému telu vlastné. Najmä užívanie antibiotík, vystavenie nadmernému stresu, nevhodná strava alebo diéty vedú k úbytku týchto baktérií tráviaceho traktu. V týchto prípadoch je preto vhodné doplniť ich množstvo vo forme výživového doplnku.

    15,99 € (–13 %)
    13,99 € / ks
       

Stránka 1 z 1 - 13 položiek celkom