JASÖN

Hollywood, Kalifornia rok 1959. Južanské kalifornské myslenie plné slnka a pozitívnych vibrácií, dali vzniknúť kozmetike plnej prírodných zložiek v dobe, keď to skutočne nikto neriešil. Jason v gréčtine znamená "ten čo lieči" a takéto sú aj tieto výrobky. Prírodné zloženie a výborné vône šetriace vaše telo. Nie je tajomstvom že kozmetika prerazila aj vďaka filmovým hviezdam, ktoré si ju kupovali priamo v štúdiách od zakladateľa Jasona Brandona.

8
9189
   
 • Ústna voda Powersmile - 473ml - JASÖN ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1461
  Ústna voda Powersmile - 473ml - JASÖN
  Skladom

  Ústna voda obsahuje osviežujúce, pečujúce a dezinfekčné prírodné zložky, vďaka ktorým vám zaistí nie len svieži dych na dlhú dobu, ale pôsobí aj ako prevencia proti tvorbe zubného kazu, krvácaniu ďasien a ďalších problémov so zubmi. Ústna voda sa používa na dočistenie zubov po vyčistení kefkou. Dostane sa totiž aj do horšie dosiahnuteľných miest, kam sa s kefkou bežne nedostaneme.

  Ústna voda je bez obsahu alkoholu. Obsahuje prírodné zložky, ako je ukľudňujúca šťava z aloe vera, osviežujúci a dezinfekčný olej z mäty priepornej, antibakteriálny extrakt z grapefruitových semienok alebo hojivý výťažok z mesiačika lekárskeho. Je jemne dosladený xylitolom, brezovým cukru, ktorý na rozdiel od klasického cukru nespôsobuje zubný kaz, naopak pôsobí ako jeho prevencia. Zabraňuje totiž usadzovaniu kazutvorných baktérii na zubnej sklovine. Používanie ústnej vody Powersmile tiež zvyšuje bieliaci účinok zubnej pasty z rovnakej rady. Voda je koncentrovaná, je potreba zriediť vodou v pomere 1:1.


  8,99 € / ks
     
  Značka: JASÖN

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.