Alga maris

18
2311823

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • Krém na opaľovanie pre deti SPF 50+ BIO - 100ml - Alga maris Kód: 1807
  Skladom
  Krém na opaľovanie pre deti SPF 50+ Alga maris - prírodné opaľovacie krémy značky Alga maris obsahujú iba prírodné slnečné filtre (syntetické nie), ktoré nie sú vo veľkosti nanočastíc -nanočastice sú pre telo nebezpečné, pretože sa dostávajú do buniek a ničia ich - obzvlášť nebezpečné je to pri deťoch. Krém na opaľovanie pre deti SPF 50+ majú certifikát COSMEBIO® a ECOCERT.

  22,70 € / ks
     
  Značka: Alga maris
 • Mlieko na opaľovanie SPF 30 BIO - 100ml - Alga maris Kód: 1808
  Skladom
  Mlieko na opaľovanie Alga maris - prírodné opaľovacie krémy značky Alga maris obsahujú iba prírodné slnečné filtre (syntetické nie), ktoré nie sú vo veľkosti nanočastíc. Nanočastice sú pre telo nebezpečné, pretože sa dostávajú do buniek a ničia ich - obzvlášť nebezpečné je to pri deťoch. Mlieko na opaľovanie majú certifikát COSMEBIO® a ECOCERT.

  18,90 € / ks
     
  Značka: Alga maris
 • Sprej na opaľovanie SPF 30 BIO - 125ml - Alga maris Kód: 1809
  Momentálne nedostupné
  Prírodné opaľovacie krémy značky Alga maris obsahujú iba prírodné slnečné filtre (syntetické nie), ktoré nie sú vo veľkosti nanočastíc. Nanočastice sú pre telo nebezpečné, pretože sa dostávajú do buniek a ničia ich - obzvlášť nebezpečné je to pri deťoch. Majú certifikát COSMEBIO® a ECOCERT.

  17,90 € / ks
  Značka: Alga maris

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.