Brix

3
5135

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

   
 • Ananás sušený mrazom - 30g - Brix Kód: 1964
  Skladom

  Mrazom sušený ananás kúsky sú vyrobené sušením mrazom a sublimáciou vody. Čiže sú jemné, krehké a údajne vydržia až 25 rokov. To sa ale nestane, ak ich ochutnáte. Ovocie sušené mrazom Brix obsahuje veľké kúsky a žiadny prach. Vychutnáte si ho len tak k vínu, či syrom. 

   


  3,50 € / ks
     
  Značka: Brix
 • Figy sušené mrazom - 35g - Brix Novinka Kód: 1962
  Skladom

  Lyofilizované figy sú vyrobené sušením mrazom a sublimáciou vody. Čiže sú jemné, krehké a údajne vydržia až 25 rokov. To sa ale nestane, ak ich ochutnáte.Mrazom sušený figy kúsky sú vyrobené sušením mrazom. Ovocie sušené mrazom Brix obsahuje veľké kúsky a žiadny prach. Vychutnáte si ho len tak k vínu, či ku syrom. 


  3,40 € / ks
     
  Značka: Brix
 • L jahoda Novinka Kód: 1676
  Skladom

  Lyofilizované jahody plátky sú vyrobené sušením mrazom a sublimáciou vody. Čiže sú jemné, krehké a údajne vydržia až 25 rokov. To sa ale nestane, ak ich ochutnáte.


  3,50 € / ks
     
  Značka: Brix
 •  
 • L malina Novinka Kód: 1677
  Skladom

  Lyofilizované maliny sú vyrobené sušením mrazom a sublimáciou vody. Čiže sú jemné, krehké a údajne vydržia až 25 rokov. To sa ale nestane, ak ich ochutnáte.


  3,50 € / ks
     
  Značka: Brix
 • mango Kód: 1244
  Skladom

  Mango je chrumkavo vysušené mrazom, zachováva si farbu, chuť a až 98% výživových hodnôt, takže je takmer identické s pôvodným ovocím. Je bez konzervantov. Môže byť rehydrované alebo konzumované priamo. Ideálne do müsli, jogurtov, sorbetov, smoothies, pre kulinárske špeciality a pečenie. Brix sušené ovocie triedi takže si kupujete veľké kúsky bez prachu. 


  3,40 € / ks
     
  Značka: Brix
 • visne susene mrazom cena brix Novinka Kód: 1979
  Skladom

  Višne sú chrumkavo vysušené mrazom, zachovávajú si farbu, chuť a až 98% výživových hodnôt, takže sú takmer identické s pôvodným ovocím. Sušené ovocie mrazom je bez konzervantov. Sušené višne môžu byť rehydratované alebo konzumované priamo. Mrazom sušené ovocie je ideálne do müsli, jogurtov, sorbetov, smoothies, pre kulinárske špeciality a pečenie. Brix sušené ovocie triedi takže si kupujete len veľké kúsky bez prachu. 


  4,90 € / ks
     
  Značka: Brix

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.