Dr.Feelgood

V roku 2006 Milana Klubalová zakladá firmu na predaj produktov z mŕtveho mora. Vzniká predajňa v Bratislave kde sa čoraz viac venujú výrobe krémov a mydiel, až vzniká samotná značka Dr.Feelgood. Dnes sú už v ponuke aj vlastné tuhé šampóny, mydlá a pleťové elixíry. Preferuje sa BIO kvalita a tradičná výroba maceráciou či extrahovaním. 

9
631963

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

   
 • Hyaluron2 DrFeelgood 4 ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1817
  BIO hyalurónové sérum HYALURON² - 30 ml - Dr. Feelgood
  Skladom

  Hyalurónové BIO sérum pre všetky typy pleti s vyváženým obsahom dvoch typov kyseliny hyalurónovej (HA). Nízkomolekulárna HA pôsobí hĺbkovo a dlhodobo, vysokomolekulárna HA docieli okamžitý účinok. Sérum sa postará o dokonalú hĺbkovú hydratáciu pleti. Vyhladzuje, zjemňuje a dodáva zdravý a svieži vzhľad. Pri pravidelnom používaní je pleť dokonale hydratovaná, pružná a hladká.


  27,99 € / ks
     
  Značka: Dr.Feelgood
 • BIO LIFTOX bio pleťový krém - 50 ml - Dr. Feelgood ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1618
  BIO LIFTOX bio pleťový krém - 50 ml - Dr. Feelgood
  Skladom

  BIO-LIFTOX pleťový krém je vyhladzujúci BIO krém pre zrelú pleť s výťažkami byliny parakresse, ženšenu a červeného hrozna. Pleť spevňuje a výrazne redukuje výrazové línie a vrásky. Extrakt z byliny parakresse je považovaný za prírodnú formu BOTOXU. Má spevňujúci účinok, ktorý prináša okamžité zlepšenie kontúr tváre a výrazne redukuje výrazové línie a vrásky.


  34,99 € / ks
     
  Značka: Dr.Feelgood
 • Hydropearl s krabickou DrFeelgood 2 600x600 ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1816
  HYDROPEARL bio pleťový krém - 50 ml - Dr. Feelgood
  Skladom

  Rozjasňujúci hydratačný BIO krém s nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou a perlovým práškom vhodný pre všetky typy pleti. Kyselina hyalurónová vďaka svojej nízkomolekulárnej hmotnosti pleť hĺbkovo hydratuje a perlový prášok rozjasňuje, hydratuje a zjemňuje začervenanie pleti.


  29,99 € / ks
     
  Značka: Dr.Feelgood
 •  
 • Kvetova voda Ruza damasska Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1185
  Ružová voda Damašská ruža BIO - 100ml - Dr. Feelgood
  Skladom

  Ružová voda Dr. Feelgood vás prenesie svojou vôňou na Slnečné pobrežie do Bulharska. Ružová voda je prírodné pleťové tonikum. Je určená pre každý typ pleti, pleť hydratuje, šetrne ju čistí od make-upu a iných nečistôt. Vyživuje, regeneruje, spevňuje pleť a stimuluje obnovu buniek.


  9,99 € / ks
     
  Značka: Dr.Feelgood
 • SADA BIO BOTOX + SÉRUM HA + ZADARMO ODLIČOVACIE TAMPÓNY ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1772
  SADA BIO BOTOX + SÉRUM HA + ZADARMO ODLIČOVACIE TAMPÓNY
  Skladom

  Špeciálny kozmetický balíček, kde pri zakúpení pleťového krému Bio Liftox spoločne s pleťovým Sérom Kyseliny Hyalúronovej získate Darček v podobe odličovacích kozmetických tampónov ZADARMO. Vhodný pre všetky typy pleti - hydratuje, pomáha vyhladzovať vrásky, dodáva pleti potrebnú výživu. Hyalurónové BIO sérum pre všetky typy pleti s vyváženým obsahom dvoch typov kyseliny hyalurónovej (HA) - Nízkomolekulárna HA pôsobí hĺbkovo a dlhodobo, vysokomolekulárna HA docieli okamžitý účinok. Sérum aplikujete ako prvé na čistú pleť a následne sa aplikuje pleťový krém Bio Botox. 


  62,99 € / ks
     
  Značka: Dr.Feelgood
 • SADA HYDROPEARL + SÉRUM HA + ZADARMO ODLIČOVACIE TAMPÓNY ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1727
  SADA HYDROPEARL + SÉRUM HA + ZADARMO ODLIČOVACIE TAMPÓNY
  Skladom

  Špeciálny kozmetický balíček, kde pri zakúpení pleťového krému Hydropearl s kyselinou hyalurónovou spoločne s pleťovým Sérom Kyseliny Hyalúronovej získate Darček v podobe odličovacích kozmetických tampónov ZADARMO. Rozjasňujúci hydratačný BIO krém s nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou a perlovým práškom vhodný pre všetky typy pleti. Hyalurónové BIO sérum pre všetky typy pleti s vyváženým obsahom dvoch typov kyseliny hyalurónovej (HA) - Nízkomolekulárna HA pôsobí hĺbkovo a dlhodobo, vysokomolekulárna HA docieli okamžitý účinok.


  57,99 € / ks
     
  Značka: Dr.Feelgood

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.