Cannalife

7
9179

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • Ľanový olej 100% čerstvý - 250ml - Cannalife Kód: 1059
  Skladom

  Ľanový olej sa lisuje u nás na Slovensku a ešte čerstvo nalisovaný prichádza ku nám do predaja. Ľanový olej Cannalife je super slovenská záležitosť - lokálny produkt s vynikajúcou a plnou chuťou. Ľanový olej sa v prírodnej medicíne používa hlavne kvôli svojmu vysokému obsahu omega 3 nenasýtených mastných kyselín, ktoré si telo nevie vyrobiť a musíme ich dopĺňať v strave a kvôli obsahu lignanov. 


  6,50 € / ks
     
  Značka: Cannalife
 • makovy olej 250ml cannalife EAN Kód: 1062
  Skladom
  Makový olej Cannalife je v prírodnej medicíne veľmi cenený kvôli svojmu vysokému podielu vápnika - až 12x viac ako mlieko. Makový olej ocenia aj budúce mamičky, keďže je dobré si počas tehotenstva dopĺňať chýbajúci vápnik a zároveň má olej upokojujúci účinok na veľmi častý tehotenský problém - pálenie záhy. Makový olej má však aj ďalšie účinky, medzi ktoré možno zaradiť...

  9,30 € / ks
     
  Značka: Cannalife
 • Tekvicový olej 100% - 250ml - Cannalife Kód: 1335
  Vypredané
  Tekvicový olej Cannalife je bohatým zdrojom zinku, selénu, železa, horčíka, medi, draslíka a sodíka. Tekvicový olej a zinok v ňom obsiahnutý je zodpovedný za lepšiu kvalitu nechtov a vlasov. Tekvicový olej hydratuje vysušenú pokožku, môže redukovať vrásky, je vhodný pre zrelú pleť.

  8,50 € / ks
     
  Značka: Cannalife

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.