Verdure

Verdure je mladá dynamická firma dvoch bratov z Prievidze. Verdure začala fritovať zeleninové chipsy vákuovo. Zeleninové chipsy sú týmto spôsobom chrumkavé - bez akrylátov zo smaženia a bez karcinogénnych látok. Fritujú sa na hroznovom oleji iba pri 90 stupňoch. Zeleninové chipsy následne prejdú vákuom, čím sa stanú chrumkavými. Výsledok v chuti sa slovami ťažko opisuje - krehké a zároveň chrumkavé, pocit čerstvej a šťavnatej zeleniny na jazyku, jednoducho zážitok - ťažko uveriť, že nie sú ničím ochutenéSú absolútne neporovnateľné s inými chipsami. Sú sýte, zdravé a chrumkavé. Verdure zeleninové chipsy vlastnia vákuovú fritézu iba ako 5. firma na svete. 

3
5135

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • cviklove chipsy verdure ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 562
  Cviklové chipsy - 60g - Verdure
  Skladom

  Cviklové zeleninové chipsy to je splnený sen. Krásne chrumkavé vákuovo fritované chipsy pri nízkej teplote. Cvilové chipsy sa fritujú pri 90st. na hroznovom oleji a následné vákuum im dodá chrumkavosť. Sú bez akrylátov a karcinogénnych látok zo smaženia. Zeleninové chipsy sú zo Slovenska a bez prídavných látok či soli. 


  3,99 € / ks
     
  Značka: Verdure
 • mrkvove chipsy verdure pangreen ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 495
  Mrkvové chipsy - 60g - Verdure
  Skladom

  Mrkvové zeleninové chipsy to je splnený sen. Krásne chrumkavé vákuovo fritované chipsy pri nízkej teplote. Mrkvové chipsy sa fritujú pri 90st. na hroznovom oleji a následné im vákuum dodá chrumkavosť. Sú bez akrylátov a karcinogénnych látok zo smaženia. Zeleninové chipsy sú zo Slovenska a bez prídavných látok či soli. 


  3,99 € / ks
     
  Značka: Verdure
 • petrzlenove chipsy verdure ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1288
  Petržlenové chipsy - 60g - Verdure
  Skladom

  Petržlenové zeleninové chipsy to je splnený sen. Krásne chrumkavé vákuovo fritované chipsy pri nízkej teplote. Petržlenové chipsy sa fritujú pri 90st. na hroznovom oleji a následné vákuum im dodá chrumkavosť. Sú bez akrylátov a karcinogénnych látok zo smaženia. Zeleninové chipsy sú zo Slovenska a bez prídavných látok či soli. 


  4,99 € / ks
     
  Značka: Verdure

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.