Sonnentor

Píše sa rok 1988 keď v zaostalej časti Rakúska vo Waldviertli, nezamestnaný chlapec Johannes Gutmann začína pestovať bylinky v BIO kvalite. Vykupuje bylinky od malopestovateľov v regióne a stáva sa z neho"maskot" regiónu. Nosí okrúhle červené okuliare a kožené sedliacke nohavice. Zaostalý región kde je veľká nezamestnanosť a mladí utekajú do miest mal čo ponúknuť .V roku 1992 zakladá Sonnentor v Čejkoviciach na Morave .Dnes je to už veľká firma a Johannes dodnes chodí do práce v červených okuliaroch a na bicykli. 

2
6126

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

   
 • Adventná sada čaj BIO - 37,5g - Sonnentor ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1737
  Adventná sada čaj BIO - 37,5g - Sonnentor
  Skladom

  Adventná sada čajov v BIO kvalite. Darčeková sada 24 vianočných čajov - vhodná ako vianočný darček alebo na spríjemnenie dlhých zimných večerov počas adventu. Vychutnajte si každý deň iný druh a užite si adventný čas so šálkou teplého čaju.


  5,49 € / ks
     
  Značka: Sonnentor
 • skorica cejlonska 450g sonnentor ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1198
  Škorica cejlónska mletá BIO - Sonnentor
  Skladom

  Škorica cejlónska mletá Sonnentor - sa vyznačuje svojou jemnou a sladkou chuťou a bohatou vôňou. Škorica cejlónska mletá je známa pre svoje dezinfekčné a antibiotické účinky. Škorica cejlónska mletá sa môže použiť na dochucovanie, na prípravu sladkých pokrmov, mliečnej ryže, kompótov, so sušeným ovocím, na prípravu punču, vareného vína, vianočného čaju, či len ako dekorácia.

  Cejlónska škorica pomáha zrýchľovať náš bazálny metabolizmus. Ide o typ metabolizmu, ktorý spaľuje kalórie pre zabezpečenie základných životných funkcií.

  V tomto prípade je jedno či stojíme, chodíme, beháme, alebo sedíme. Bazálny metabolizmus pracuje neustále.

  No a práve cejlónska škorica tento typ metabolizmu pomáha urýchľovať.

  Taktiež znižuje chuť do jedla a dodáva energiu. Je preukázané, že ľudia s väčším množstvom energie majú väčšiu chuť do pohybu, čo má za následok ďalšie chudnutie.


  od 2,99 € / ks
  Značka: Sonnentor

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.