Sonnentor

Píše sa rok 1988 keď v zaostalej časti Rakúska vo Waldviertli, nezamestnaný chlapec Johannes Gutmann začína pestovať bylinky v BIO kvalite. Vykupuje bylinky od malopestovateľov v regióne a stáva sa z neho"maskot" regiónu. Nosí okrúhle červené okuliare a kožené sedliacke nohavice. Zaostalý región kde je veľká nezamestnanosť a mladí utekajú do miest mal čo ponúknuť .V roku 1992 zakladá Sonnentor v Čejkoviciach na Morave .Dnes je to už veľká firma a Johannes dodnes chodí do práce v červených okuliaroch a na bicykli. 

2
151215

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

   
 • Anjel strážny zmes kvetov a korenia BIO - 40g - Sonnentor ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1164
  Anjel strážny zmes kvetov a korenia BIO - 40g - Sonnentor
  Skladom
  Anjel strážny zmes kvetov a korenia Sonnentor -táto anjelská zmes kvetov a korenia v sebe prináša nebesky korenený ráz, mäta jej prepožičiava sviežosť, mrkva a koriander sladkosť. Anjel strážny zmes kvetov a korenia je vynikajúca na ryby, svetlé mäso ako je hydina a tiež dopĺňa chuť zeleniny a polievok...

  2,95 € / ks
     
  Značka: Sonnentor
 • Dobrý večer čaj sypaný BIO - 50g - Sonnentor ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 589
  Dobrý večer čaj sypaný BIO - 50g - Sonnentor
  Skladom

  Čaj Dobrý večer čaj sypaný Sonnentor je ideálny po náročnom dni, kedy hľadáte pokoj a relaxáciu. Dobrý večer čaj sypaný obshuje lístky medovky s kúskami jablka, lístkami maliny, sedmokráskou a slezom dodajú telu to správne uvoľnenie do každého dňa. Vychutnajte si večer so šálkou Dobrý večer čaj sypaný.


  3,60 € / ks
     
  Značka: Sonnentor
 • earl grey caj sypany Akcia ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 482
  Earl Grey čierny čaj BIO - 90g - Sonnentor
  Skladom

  Sir Charles Grey bol premiér, britský šľachtic a objaviteľ jednej z najobľúbenejších špecialít čiernych čajov. Dnes je Earl Grey synonymom tradičnej čajovej pochúťky tej najvyššej kvality. Zozbieraná na tých najlepších plantážach, sľubuje táto zmes skutočné osvieženie, dotvorená tónmi bergamotu. Earl Grey má príjemnú, tmavo medenú farbu. V chuti aj vôni vyniká bergamot - citrusové ovocie podobné citrónu. Trpkosť je zrejmá, ale nie na škodu. Mile osviežuje oblý základ silného čaju.

  V prípade, že máte radi letné čajové osvieženie, pripravte si Earl Grey ako ice tea.

  4,49 € (–9 %)
  4,09 € / ks
     
  Značka: Sonnentor
 •  
 • Kardamóm celý BIO - 30g - Sonnentor ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 917
  Kardamóm celý BIO - 30g - Sonnentor
  Skladom
  Kardamóm celý Sonnentor - spolu so šafránom a vanilkou je tretím najdrahším korením na svete. Kardamóm celý pridaný do čaju alebo kávy, vám prinesie silu a vôňu orientu. Kardamóm celý eliminuje prekyslenie zo sladkých jedál, má antiseptický a diuretický účinok. Kardamóm celý sa pridáva aj do vianočného pečiva a ovocných zákuskov. Kardamóm celý korenie je...

  3,65 € / ks
     
  Značka: Sonnentor
 • Pamajorán / Oregano sušené BIO - 18g - Sonnentor ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 321
  Pamajorán / Oregano sušené BIO - 18g - Sonnentor
  Skladom
  Pamajorán / Oregano sušené Sonnentor je podporný prípravok pre posilnenie organizmu najmä v oblasti trávenia, odstraňuje plynatosť. Pamajorán / Oregano sušené je vynikajúce ostré korenie s nádychom čierneho korenia a mäty. Sušený Pamajorán / Oregano sušené je najlepšie pridať do jedál hneď na začiatku varenia. Pamajorán / Oregano sušené sa výborne hodí k tučnejším mäsám, ale aj na...

  2,30 € / ks
     
  Značka: Sonnentor
 • rooibos caj sonnentor Akcia ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 484
  Rooibos čaj BIO - 100g - Sonnentor
  Skladom

  Na rozdiel od zeleného či čierneho čaju, rooibos neobsahuje kofeín, len trieslovinu a žiadnu kyselinu šťaveľovú. (Kyselina šťaveľová spôsobuje problémy práve ľuďom, ktorí trpia obličkovými kameňmi). Rooibos neobsahuje kofeín, je vhodný aj pre deti a tehotné ženy. Taníny sa prirodzene nachádzajú v čiernom a zelenom čaji a tlmia absorpciu určitých minerálnych látok, napríklad železa. Železo, obsiahnuté v rooibose možno vďaka nízkemu obsahu tanínov lepšie prijať a zužitkovať. Vitamíny a minerály obsahuje len v malom množstve. Prvá písomná zmienka o rooibose pochádza z roku 1772. Africkí domorodci týmto čajom liečili detské koliky. Rooibos sa pripravuje z krovitej rastliny Asphalatus linearis (čajovec kapský). Táto rooibos rastlina sa nachádza len v Kapskom meste v Juhoafrickej republike. Posledné roky je však po ňom taký dopyt, že sa nestíha pestovať. Vzniká však veľa nových pestovateľov a rozširujú sa miesta, kde sa vysádza. Rastlina patrí do čeľade strukovín a čaj sa získava z vetiev. Zbiera sa ručne, následne sa drví, lisuje, fermentuje a suší.

  3,79 € (–8 %)
  3,49 € / ks
     
  Značka: Sonnentor
 •  
 • skorica cejlonska 450g sonnentor ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1198
  Škorica cejlónska mletá BIO - Sonnentor
  Vypredané

  Škorica cejlónska mletá Sonnentor - sa vyznačuje svojou jemnou a sladkou chuťou a bohatou vôňou. Škorica cejlónska mletá je známa pre svoje dezinfekčné a antibiotické účinky. Škorica cejlónska mletá sa môže použiť na dochucovanie, na prípravu sladkých pokrmov, mliečnej ryže, kompótov, so sušeným ovocím, na prípravu punču, vareného vína, vianočného čaju, či len ako dekorácia.

  Cejlónska škorica pomáha zrýchľovať náš bazálny metabolizmus. Ide o typ metabolizmu, ktorý spaľuje kalórie pre zabezpečenie základných životných funkcií.

  V tomto prípade je jedno či stojíme, chodíme, beháme, alebo sedíme. Bazálny metabolizmus pracuje neustále.

  No a práve cejlónska škorica tento typ metabolizmu pomáha urýchľovať.

  Taktiež znižuje chuť do jedla a dodáva energiu. Je preukázané, že ľudia s väčším množstvom energie majú väčšiu chuť do pohybu, čo má za následok ďalšie chudnutie.


  od 2,40 € / ks
  Značka: Sonnentor
 • Uvoľnenie čaj BIO - 50g - Sonnentor Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1944
  Uvoľnenie čaj BIO - 50g - Sonnentor
  Skladom

  Uvoľnenie čaj Sonnetor najlepšie charakterizuje: príjemná kvetinovo - citrónová chuť s mierne sladkým nádychom. Ak hľadáte upokojenie a relax pre vaše telo a myseľ, siahnite po tomto čajíku. Nechajte myšlienky plynúť a vychutnajte si moment pokoja.


  4 € / ks
     
  Značka: Sonnentor

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.