Sonnentor

Píše sa rok 1988 keď v zaostalej časti Rakúska vo Waldviertli, nezamestnaný chlapec Johannes Gutmann začína pestovať bylinky v BIO kvalite. Vykupuje bylinky od malopestovateľov v regióne a stáva sa z neho"maskot" regiónu. Nosí okrúhle červené okuliare a kožené sedliacke nohavice. Zaostalý región kde je veľká nezamestnanosť a mladí utekajú do miest mal čo ponúknuť .V roku 1992 zakladá Sonnentor v Čejkoviciach na Morave .Dnes je to už veľká firma a Johannes dodnes chodí do práce v červených okuliaroch a na bicykli. 

2
181218

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

   
 • earl grey caj sypany Akcia ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 482
  Earl Grey čierny čaj BIO - 90g - Sonnentor
  Skladom

  Sir Charles Grey bol premiér, britský šľachtic a objaviteľ jednej z najobľúbenejších špecialít čiernych čajov. Dnes je Earl Grey synonymom tradičnej čajovej pochúťky tej najvyššej kvality. Zozbieraná na tých najlepších plantážach, sľubuje táto zmes skutočné osvieženie, dotvorená tónmi bergamotu. Earl Grey má príjemnú, tmavo medenú farbu. V chuti aj vôni vyniká bergamot - citrusové ovocie podobné citrónu. Trpkosť je zrejmá, ale nie na škodu. Mile osviežuje oblý základ silného čaju.

  V prípade, že máte radi letné čajové osvieženie, pripravte si Earl Grey ako ice tea.

  4,49 € (–9 %)
  4,09 € / ks
     
  Značka: Sonnentor
 • Kardamóm celý BIO - 30g - Sonnentor ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 917
  Kardamóm celý BIO - 30g - Sonnentor
  Skladom
  Kardamóm celý Sonnentor - spolu so šafránom a vanilkou je tretím najdrahším korením na svete. Kardamóm celý pridaný do čaju alebo kávy, vám prinesie silu a vôňu orientu. Kardamóm celý eliminuje prekyslenie zo sladkých jedál, má antiseptický a diuretický účinok. Kardamóm celý sa pridáva aj do vianočného pečiva a ovocných zákuskov. Kardamóm celý korenie je...

  3,65 € / ks
     
  Značka: Sonnentor
 • Pamajorán / Oregano sušené BIO - 18g - Sonnentor ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 321
  Pamajorán / Oregano sušené BIO - 18g - Sonnentor
  Skladom
  Pamajorán / Oregano sušené Sonnentor je podporný prípravok pre posilnenie organizmu najmä v oblasti trávenia, odstraňuje plynatosť. Pamajorán / Oregano sušené je vynikajúce ostré korenie s nádychom čierneho korenia a mäty. Sušený Pamajorán / Oregano sušené je najlepšie pridať do jedál hneď na začiatku varenia. Pamajorán / Oregano sušené sa výborne hodí k tučnejším mäsám, ale aj na...

  2,30 € / ks
     
  Značka: Sonnentor
 •  
 • skorica cejlonska 450g sonnentor ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1997
  Škorica cejlónska mletá BIO - Sonnentor
  Skladom

  Škorica cejlónska mletá Sonnentor - sa vyznačuje svojou jemnou a sladkou chuťou a bohatou vôňou. Škorica cejlónska mletá je známa pre svoje dezinfekčné a antibiotické účinky. Škorica cejlónska mletá sa môže použiť na dochucovanie, na prípravu sladkých pokrmov, mliečnej ryže, kompótov, so sušeným ovocím, na prípravu punču, vareného vína, vianočného čaju, či len ako dekorácia.

  Cejlónska škorica pomáha zrýchľovať náš bazálny metabolizmus. Ide o typ metabolizmu, ktorý spaľuje kalórie pre zabezpečenie základných životných funkcií.

  V tomto prípade je jedno či stojíme, chodíme, beháme, alebo sedíme. Bazálny metabolizmus pracuje neustále.

  No a práve cejlónska škorica tento typ metabolizmu pomáha urýchľovať.

  Taktiež znižuje chuť do jedla a dodáva energiu. Je preukázané, že ľudia s väčším množstvom energie majú väčšiu chuť do pohybu, čo má za následok ďalšie chudnutie.


  od 17,99 € / ks
  Značka: Sonnentor

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.