Eshop má dovolenku od 5.7 - 23.7. Objednávky budeme zasielať po tomto termíne. Pekné leto.

Sada

22
9012290

Stránka 1 z 2 - 31 položiek celkom

   
 • klby ⭐⭐⭐⭐⭐ 1659
  BOĽAVÉ KĹBY - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller
  Skladom

  Sada na BOĽAVÉ KĹBY obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe vašich ohlasov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty na zmiernenie bolestí kĺbov, svalstva, pohybového aparátu, chrbtice,  ktoré sú účinné a okrem vnútorného užívania ich aplikujete aj zvonku - krémom si natierate boľavé miesta.  


  42,99 € / ks
     
 • BRADAVICE - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller ⭐⭐⭐⭐⭐ 1604
  BRADAVICE - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller
  Skladom

  Sada na BRADAVICE obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe vašich ohlasov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty pri problémoch s bradavicami a kurím okom, ktoré sú účinné a okrem vnútorného užívania ich aplikujete aj zvonku. Znižujú ich výskyt a pomáhajú pri ich liečbe - vhodné aj pri opakovaných a vracajúcich sa ochoreniach.


  32,99 € / ks
     
 • zenska sada ⭐⭐⭐⭐⭐ 1766
  CYSTY - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller
  Skladom

  Sada na CYSTY obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe ohlasov našich zákazníčiek. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty, ktoré pomáhajú v prírodnej liečbe cýst. 


  33,99 € / ks
     
 •  
 • ČREVÁ A TRÁVENIE - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller ⭐⭐⭐⭐⭐ 160
  ČREVÁ A TRÁVENIE - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller
  Skladom

  Sada pre zdravé ČREVÁ A TRÁVENIE obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe ohlasov našich zákazníkov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty, ktoré podporujú prirodzenú črevnú flóru, pomáhajú pri nadúvaní, hnačkách, infekciách a zápalových ochoreniach čriev. 


  25,99 € / ks
     
 • Detská sada pre Pohodové leto Novinka 9606
  Detská sada pre Pohodové leto
  Skladom

  Detská sada pre Pohodové leto za zvýhodnenú cenu je určená na všetky nepríjemnosti, ktoré by vás a vaše deti počas leta mohli postrehnúť. Užívajte si slniečko a nič neriešte :). Prírodný repelent s obsahom výťažkov zo 7 olejov ochráni deti pred nepríjemným hmyzom. Jemný detský olej s vitamínom E a 5 olejmi jemne hydratuje detskú pokožku obzvlášť po vystavení na slniečku. Čaj nafúknuté bruško spoločne s probiotikami pomáha pri detských črevných príhodách, bolestiach bruška, ktoré bývajú časté pri úpale, či pobyte v bazéne alebo zjedení letných maškŕt. A k tomu ako darček: Detské rukávniky.

   (–2 %)
  49,99 € / ks
     
 • sada spanok ⭐⭐⭐⭐⭐ 1810
  DOBRÝ SPÁNOK - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller
  Skladom

  Sada na DOBRÝ SPÁNOK obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe ohlasov našich zákazníkov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty, ktoré priaznivo pôsobia na upokojenie organizmu, podporujú relaxáciu, pravidelný a neprerušovaný spánok, skvalitňujú spánok, uvoľňujú psychické napätie a navyše sú jednoduché na užívanie. 


  22,99 € / ks
     
 •  
 • DOBRÝ ZRAK - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller ⭐⭐⭐⭐⭐ 340
  DOBRÝ ZRAK - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller
  Skladom

  Sada pre DOBRÝ ZRAK obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe ohlasov našich zákazníkov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty, ktoré podporujú prirodzené funkcie očí, elasticitu drobných ciev, prispievajú k udržaniu normálneho stavu zraku. 


  26,99 € / ks
     
 • Sada na GYNEKOLOGICKÉ ZÁPALY - Bestseller ⭐⭐⭐⭐⭐ 1770
  GYNEKOLOGICKÉ ZÁPALY - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller
  Skladom

  Sada na GYNEKOLOGICKÉ ZÁPALY obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe ohlasov našich zákazníčiek. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty, ktoré pomáhajú v prírodnej liečbe kvasiniek, kandidózy, gynekologických zápalov. 


  39,99 € / ks
     
 • CHOLESTEROL ZNÍŽENIE - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller ⭐⭐⭐⭐⭐ 4
  CHOLESTEROL ZNÍŽENIE - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller
  Skladom

  Sada na ZNÍŽENIE CHOLESTEROLU obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe vašich ohlasov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty na zníženie cholesterolu a zachovanie normálnej hladiny v krvi, ktoré sú účinné a zároveň jednoduché na užívanie. 


  28,99 € / ks
     
 •  
 • sada na chudnutie ⭐⭐⭐⭐⭐ 1922
  CHUDNUTIE - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller
  Skladom

  Sada na CHUDNUTIE obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe vašich ohlasov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty na podporu chudnutia, ktoré sú účinné a okrem vnútorného užívania ich aplikujete aj zvonku - olejom si natierate problémové partie na zmiernenie celulitídy.  


  37,99 € / ks
     
 • KRVNÝ TLAK ZNÍŽENIE - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller ⭐⭐⭐⭐⭐ 320
  KRVNÝ TLAK ZNÍŽENIE - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller
  Skladom

  Sada na ZNÍŽENIE VYSOKÉHO KRVNÉHO TLAKU obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe vašich ohlasov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty na zníženie vysokého krvného tlaku, ktoré sú účinné a zároveň jednoduché na užívanie. 


  24,99 € / ks
     
 • OBLIČKY A MOČ. MECHÚR MUŽI ⭐⭐⭐⭐⭐ 218
  OBLIČKY A MOČ. MECHÚR MUŽI - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller
  Skladom

  Sada pre ZDRAVÉ OBLIČKY A MOČ. MECHÚR určená pre mužov obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe vašich ohlasov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty, ktoré sú účinné a používajú sa pri opakujúcich sa zápaloch moč. ciest, pri zlej funkcii obličiek, či pri tvorbe kamienkov. 


  26,99 € / ks
     
 •  
 • OBLIČKY A MOČ. MECHÚR ŽENY ⭐⭐⭐⭐⭐ 1884
  OBLIČKY A MOČ. MECHÚR ŽENY - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller
  Skladom

  Sada pre ZDRAVÉ OBLIČKY A MOČ. MECHÚR určená pre ženy obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe vašich ohlasov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty, ktoré sú účinné a používajú sa pri opakujúcich sa zápaloch moč. ciest, pri zlej funkcii obličiek, či pri tvorbe kamienkov. 


  26,99 € / ks
     
 • Podpora imunity deti Akcia ⭐⭐⭐⭐⭐ 1099
  Podpora imunity deti
  Skladom

  Sada na PODPORU IMUNITY za zvýhodnenú cenu pre deti s darčekom k objednávke ZADARMO obsahuje starostlivo vyberané produkty z prírody. Vybrali sme pre vás TOP produkty na podporu obranyschopnosti organizmu, ktoré sú účinné a zároveň jednoduché na užívanie. Deti ich môžu užívať preventívne, ale aj keď na nich už niečo lezie.

  ponozky

  FUNNY ponožky ku sade vždy ZADARMO

  52,99 € (–6 %)
  49,99 € / ks
     
 • Podpora imunity deti DOPLNENIE Akcia 9558
  Podpora imunity deti DOPLNENIE
  Skladom

  Táto sada za zvýhodnenú cenu je určená pre všetkých z vás, ktorí si od nás objednávali našu Sadu na PODPORU IMUNITY PRE DETI a potrebujú doplniť produkty, ktoré sa najrýchlejšie míňajú. Keďže jazvečia masť pomerne dlho vydrží, do sady sme dali  tentokrát 2x sirup na Imunitu detí a, samozrejme, aj DARČEK ZADARMO: krásne detské vzorované ponožky.

  ponozky

  FUNNY ponožky ku sade vždy ZADARMO

  56,99 € (–12 %)
  49,99 € / ks
     
 •  
 • Podpora imunity deti DVOJBALENIE Akcia 9553
  Podpora imunity deti DVOJBALENIE
  Skladom

  Sada na PODPORU IMUNITY pre deti v dvojbalení za zvýhodnené cenu s dopravou zadarmo. Ušetríte až 10€ a získate dva páry ponožiek ZDARMA. Obsahuje starostlivo vyberané produkty z prírody. Vybrali sme pre vás TOP produkty na podporu obranyschopnosti organizmu, ktoré sú účinné a zároveň jednoduché na užívanie. Deti ich môžu užívať preventívne, ale aj keď na nich už niečo lezie.

  ponozky

  FUNNY ponožky ku sade vždy ZADARMO

  99,99 € (–10 %)
  89,99 € / ks
     
 • sada na podporu imunity pre dospelých ⭐⭐⭐⭐⭐ 9477
  Podpora imunity dospelí
  Skladom

  Sada na PODPORU IMUNITY ZA ZVÝHODNENÚ CENU pre dospelých obsahuje starostlivo vyberané produkty z prírody. Vybrali sme pre vás TOP produkty na podporu obranyschopnosti organizmu, ktoré sú účinné a zároveň jednoduché na užívanie. Môžete ich užívať preventívne, aj keď na vás už niečo "lezie".


  49,99 € / ks
     
 • PODPORA IMUNITY PRE CELÚ RODINU Akcia 9554
  Podpora imunity pre celú rodinu
  Skladom

  Nakupujte a ušetrite. Naša sada na PODPORU IMUNITY PRE CELÚ RODINU obsahuje naše dve najúčinnejšie sady na imunitu - pre deti a dospelých. Starostlivo vyberané prírodné produkty, ktoré pomáhajú podporiť obranyschopnosť organizmu a držať vás od chorôb čo najďalej teraz za zvýhodnenú cenu - ušetrite 15€, získajte detské ponožky ako darček a dopravu úplne zadarmo.

  ponozky

  FUNNY ponožky ku sade vždy ZADARMO

  104,99 € (–14 %)
  89,99 € / ks
     
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 31 položiek celkom