Feriho Šmaky

Feriho šmaky je malá výrobňa chilli omáčok, fermentovaného chilli a produktov z chilli, ktorá vznikla ako hobby projekt v roku 2016. Nielen že sa tam vyrábajú ale dokonca aj pestujú. Preto niektoré špeciálne omáčky sú len sezónne a na ďalší rok už nemusia byť v ponuke. V roku 2018 to bola Carolina reaper, ktorá sa v roku 2019 urodila v malom množstve a preto nie je v predaji. Feri vyrába solničky s chilli, zavárané chilli, omáčky klasické s cesnakom alebo so zázvorom. Špeciality od Feriho sú určite fermentované chilli omáčky a výlisky čiže čistá šťava z chilli. Ktoré chilli je najštiplavejšie? Vyberte si sami nižšie podľa vašich chuťových pohárikov. 

3
8138

Stránka 1 z 1 - 13 položiek celkom

   
 • carolina reaper chilli Kód: 1632
  Carolina reaper chilli - 12ml - Feriho Šmaky
  Skladom

  Carolina reaper je extrémne štipľavé chilli, krásne zaoblenej chuti. Nástup v chuti je mierny do zaobleného záveru čokolády. Skutočne jedna kvapka stačí aby ste si pochutnali na výbornom chilli. Je skutočne Carolina najštipľavejšie chilli na svete? Niekto tvrdí že áno niekto že nie, ale musíte skúsiť. Najštipľavejšie chilli Carolina s 2 200 000 shu jednotkami štipľavosti - výborný darček pre chlapov. Made in Slovakia.


  7,90 € / ks
     
  Značka: Feriho Šmaky
 • Domáca Horčica chilli HOT - 100ml - Feriho Šmaky Kód: 1891
  Domáca Horčica chilli HOT - 100ml - Feriho Šmaky
  Skladom

  Domáca horčica chilli HOT Feriho Šmaky ako sa patrí je obohatená o štipľavé papričky pre ešte intenzívnejší zážitok z chuti. Domáca horčica chilli HOT je bez konzervantov, emulgátorov. Domáca horčica chilli HOT je vyrobená ručne a pestovaná na Slovensku.


  4,99 € / ks
     
  Značka: Feriho Šmaky
 • Domáca Horčica kremžská - 100ml - Feriho Šmaky Novinka Kód: 1892
  Domáca Horčica kremžská - 100ml - Feriho Šmaky
  Skladom
  Domáca Horčica Kremžská Feriho Šmaky ako sa patrí. Domáca Horčica Kremžská je mix čiernych a žltých horčičných semienok dopĺňa mierne pikantná chuť chilli. Oproti klasickej domácej horčici HOT je Domáca Horčica Kremžská miernejšia v pálivosti. Domáca Horčica Kremžská je bez konzervantov, emulgátorov 

  4,99 € / ks
     
  Značka: Feriho Šmaky
 •  
 • Kód: 1696
  Mletá Moruga prášok - 5g - Feriho Šmaky
  Skladom

  Moruga Trinidad chilli je výborná do gulášov, sáls, chutney. Nástup v chuti je mierny do dlhého záveru. Skutočne jedna kvapka stačí aby ste si pochutnali na výbornom chilli. Made in Slovakia.


  5,70 € / ks
     
  Značka: Feriho Šmaky
 • Moruga Trinidad Scorpion chilli výlisok - 12ml - Feriho Šmaky Kód: 1633
  Moruga Trinidad Scorpion chilli výlisok - 12ml - Feriho Šmaky
  Skladom
  Moruga Trinidad Scorpion chilli výlisok Feriho Šmaky je výborná do gulášov, sáls, chutney. Moruga Trinidad Scorpion chilli výlisok má mierny nástup chuti do dlhého záveru. Skutočne jedna kvapka Moruga Trinidad Scorpion chilli výlisok stačí aby ste si pochutnali na výbornom chilli. Moruga Trinidad Scorpion chilli výlisok made in Slovakia.

  6,90 € / ks
     
  Značka: Feriho Šmaky
 • sriracha omacka feriho smaky Kód: 795
  Sriracha pálivá fermentovaná chilli omáčka - 100ml - Feriho Šmaky
  Skladom

  Sriracha to je legendárna chilli omáčka. Sriracha chilli omáčka vás poriadne nakopne a je ideálna na omáčky, polievky či do burgrov. Sriracha chilli omáčka to je slovenský výrobok od Feriho a bez konzervantov. Sriracha to je vaša nová dimenzia chilli a nových chutí. Srirach sa hodí takmer všade, slovenský výrobok a bez zbytočných ingrediencií. 


  6,90 € / ks
     
  Značka: Feriho Šmaky
 •  
 • Sterilizované chilli Habanero Red - 212ml - Feriho Šmaky Novinka Kód: 1893
  Sterilizované chilli Habanero Red - 212ml - Feriho Šmaky
  Skladom
  Sterilizované chilli Habanero Red Feriho Šmaky v sladkoskyslom náleve. Sterilizované chilli Habanero Red sú ručne vyrábané a pestované Ferim na Slovensku. Sterilizované chilli Habanero Red má príjemne vytrvalý nástup, miera pálivosti je pre bežných smrteľníkov.

  6,50 € / ks
     
  Značka: Feriho Šmaky
 • Sweet Cayenne Gold chilli omáčka - 100ml - Feriho Šmaky Kód: 1636
  Sweet Cayenne Gold chilli omáčka - 100ml - Feriho Šmaky
  Skladom
  Sweet Cayenne Gold chilli omáčka Feriho Šmaky je výborná do gulášov, sáls, chutney. Sweet Cayenne Gold chilli omáčka má mierny nástup chuti do dlhého záveru. Mierna povaha Sweet Cayenne Gold chilli omáčky je skutočne pre každého. Sweet Cayenne Gold chilli omáčka made in Slovakia.

  5,90 € / ks
     
  Značka: Feriho Šmaky
 • Sweet Cayenne chilli cesnak omáčka - 100ml - Feriho Šmaky Kód: 1635
  Sweet Cayenne red chilli cesnak omáčka - 100ml - Feriho Šmaky
  Momentálne nedostupné
  Sweet Cayenne chilli je výborná do gulášov, sáls, chutney. Nástup v chuti je mierny do dlhého záveru. Mierna povaha Cayenne je skutočne pre každého. Made in Slovakia.

  5,90 € / ks
  Značka: Feriho Šmaky
 •  
 • Sweet Habanero chilli cesnak omáčka - 20ml - Feriho Šmaky Kód: 1637
  Sweet Habanero chilli cesnak omáčka - 20ml - Feriho Šmaky
  Skladom
  Sweet Habanero chilli cesnak omáčka Feriho Šmaky má príjemný pikantný nástup a dosť výbušný záver. Sweet Habanero chilli cesnak omáčka - držte sa pri zemi aby ste neodleteli. Sweet Habanero chilli cesnak omáčka je krásne chilli so slovenskej produkcie od Feriho.

  3,90 € / ks
     
  Značka: Feriho Šmaky
 • Sweet Habanero Yellow chilli zázvor omáčka - 20ml - Feriho Šmaky Kód: 1638
  Sweet Habanero Yellow chilli zázvor omáčka - 20ml - Feriho Šmaky
  Skladom
  Sweet Habanero Yellow chilli zázvor omáčka Feriho Šmaky je výborná na grilovačky a na ryby. Sweet Habanero Yellow chilli zázvor omáčka - búrlivý záver v chuti vás jemne zmätie ale nebojte sa, vynahradí vám to skvelým úvodom a pomalým nástupom pikantnosti. Sweet Habanero Yellow chilli zázvor omáčka made in Slovakia.

  3,90 € / ks
     
  Značka: Feriho Šmaky
 • Sweet Moruga chilli cesnak omáčka - 20ml - Feriho Šmaky Kód: 1639
  Sweet Moruga chilli cesnak omáčka - 20ml - Feriho Šmaky
  Momentálne nedostupné
  Sweet Moruga má výbušnú povahu tak pozor na ňu. Je ostro pálivá a drsná v chuti. Pre skutočných profesionálov. Vypestovaná na Slovensku.

  3,90 € / ks
  Značka: Feriho Šmaky
 •  
 • Sweet Moruga Yellow chilli zázvor omáčka - 20ml - Feriho Šmaky Kód: 1640
  Sweet Moruga Yellow chilli zázvor omáčka - 20ml - Feriho Šmaky
  Skladom
  Sweet Moruga Yellow chilli zázvor omáčka Feriho Šmaky má výbušnú povahu tak pozor na ňu. Sweet Moruga Yellow chilli zázvor omáčka je ostro pálivá a drsná v chuti, zázvor je úplne šťavnatý a Moruga valcuje chuťou.Sweet Moruga Yellow chilli zázvor omáčka je pre skutočných profesionálov. Sweet Moruga Yellow chilli zázvor omáčka je vypestovaná na Slovensku.

  3,90 € / ks
     
  Značka: Feriho Šmaky

Stránka 1 z 1 - 13 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.