Gentle Day

3
301330

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

   
 • Menštruačný kalíšok veľkosť M - Gentle day Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 133
  Menštruačný kalíšok veľkosť M - Gentle day
  Skladom

  Menštruačný kalíšok veľkosť M Gentle day je pohodlnou alternatívou k tampónom a vložkám. Menštruačný kalíšok veľkosť M má za úlohu zachytávať menštruačnú tekutinu a jeho použitie je podobné tampónom.Menštruačný pohárik alebo Menštruačný kalíšok veľkosť M je pomôcka na intímnu hygienu. Menštruačný kalíšok veľkosť M je zvyčajne vyrobený z lekárskeho silikónu, je pružný a má zvonovitý tvar.


  29,99 € / ks
     
  Značka: Gentle Day
 • Menštruačný kalíšok veľkosť S - Gentle day ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 23
  Menštruačný kalíšok veľkosť S - Gentle day
  Skladom

  Menštruačný kalíšok veľkosť S Gentle day je pohodlnou alternatívou k tampónom a vložkám. Menštruačný kalíšok veľkosť S má za úlohu zachytávať menštruačnú tekutinu a jeho použitie je podobné tampónom.Menštruačný kalíšok veľkosť S je pomôcka na intímnu hygienu. Menštruačný kalíšok veľkosť S je zvyčajne vyrobený z lekárskeho silikónu, je pružný a má zvonovitý tvar.


  29,99 € / ks
     
  Značka: Gentle Day
 • Nočné aniónové vložky - 8ks - Gentle Day ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1598
  Nočné aniónové vložky - 8ks - Gentle Day
  Skladom
  Nočné aniónové vložky Gentle Day - aniónové vložky obsahujú jemný pásik FAR-IR, aktívny je vo vlhkom prostredí. Nočné aniónové vložky sa vyrábajú s použitím turmalínu, ktorý pôsobí antibakteriálne a zamedzuje kvasinkám sa rozvíjať. Nočné aniónové vložky sú účinné aj pri mykózach a problémoch s nimi.

  3,60 € / ks
     
  Značka: Gentle Day
 •  
 • Slipové aniónové vložky - 30ks - Gentle Day ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1631
  Slipové aniónové vložky - 30ks - Gentle Day
  Skladom
  Slipové aniónové vložky Gentle Day obsahujú jemný pásik FAR-IR, aktívny je vo vlhkom prostredí. Slipové aniónové vložky sú vyrobené s turmalínom, ktorý pôsobí antibakteriálne a zamedzuje kvasinkám sa rozvíjať. Slipové aniónové vložky sú účinné aj pri mykózach a problémoch s nimi.

  4,30 € / ks
     
  Značka: Gentle Day
 • anionove vlozky super ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1953
  Tampóny Gentle Day super plus - 15ks - Gentle Day
  Skladom

  Tampóny Gentle Day Super plus15 ks v balení, sú vyrobené zo 100 % organickej bavlny, ktorá je šetrná k vašej pokožke ako aj k prírode, bez herbicídov a pesticídov. Tampóny Gentle Day Super plus nie sú chemicky ošetrované a sú vyrobené zo 100 % organickej bavlny, teda ich používaním sa nevystavujete škodlivým chemikáliám, predchádzate nepríjemnému podráždeniu a alergiám. Tampóny Gentle Day Super plus toho zamedzujú vzniku nepríjemných pachov.


  4,30 € / ks
     
  Značka: Gentle Day

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.