Poradenstvo a diagnostika zdravotného stavu

 

So spoločnosťou Serafin spolupracujeme už niekoľko rokov a keďže sme s ich produktami spokojní, rovnako tak aj naši zákazníci, rozhodli sme sa rozšíriť ponuku Serafinu aj o ich diagnostické služby.

Spoločnosť Serafin - prírodné produkty, s.r.o. už od svojho vzniku dáva prvoradý dôraz nielen na kvalitu svojich výrobkoch, ale tiež na odbornosť a odborné poradenstvo.

Odborným garantom v poradenstve našej firmy je pani A. Benediktová, skúsená terapeutka v obore fytoterapie, irisdiagnostiky, čínskej medicíny a výživy. O odborné poradenstvo je tak veľký záujem, že pani A. Benediktová vyškolila odborných poradcov, ktorí „pod krídlami“ Serafin a pod vedením pani A. Benediktovej poskytujú u spolupracujúcich predajní odborné poradenstvo.

Účelom poradenstva je nájsť príčinu zdravotných problémoch klientov, a podľa toho odporučiť zodpovedajúcu prírodnú liečbu. Nejedná sa o opisnú diagnostiku, pri ktorej klient získa výsledný popis na papieri. Používaný prístroj je pomocný pre terapeuta, aby čo najefektívnejšie našiel príčinu zdravotných problémov a mohol tak správne nasadiť bylinnú liečbu a ďalšie odporúčania.

Pre tieto účely používajú odborní poradcovia Serafin KOS - Kondičný orgánový skener.

 

 

KOS - Kondičný orgánový skener          kos

Prístroj využíva prirodzeného biomagnetického žiarenia buniek ľudského tela a jeho meraním vyhodnocuje oslabenie jednotlivých funkcií. Behom 1 minúty neinvázného merania na prístroji Kondičného Organového Skenera je možné získať informácie o:

  • kondícií jednotlivých orgánov
  • obsahu minerálov a vitamínov v organizme
  • obsahu tuku v tele
  • stavu krvi a kostí
  • obsahu ťažkých kovov a iných škodlivých látok v organizme

Meranie – skenovanie,  je vykonávané cez ručnú  dvojpólovú sondu, ktorú klient drží v ruke. Skenovanie prebieha vďaka modernej počitačovej technológii veľmi rýchlo, je neinvázne, bezbolestné a bezpečné. 

Následne počítačový program vyhodnotí merania a tým odborný poradca získa celkový prehľad stavu tela s odporúčaniami, ktoré sú presne koncipované na celý koncept prípravkov Serafin.

 

 

V prípade záujmu sa, prosím, objednávajte priamo u nás, a to telefonicky na 0951 109 818 alebo emailom na napis@pangreen.sk. Objednávate sa na konkrétnu hodinu, diagnostika trvá cca 45 min, odborné poradenstvo sa bude konať vždy v konkrétny dátum od 9:00 - 18:00 na Hlavnej 26 v Košiciach. Kapacita účastníkov je limitovaná. Cena je 15 EUR.

 

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.