Kĺby

Bolesti kĺbov môžu mať viacero príčin, či už sa jedná o autoimunitnú príčinu (reumatoidná artritída), príznaky niektorých ochorení v chronicite ako borelióza, pľúcne chlamýdie, atď., pretrvávajúce vnútorné zápaly, DNU - je ochorenie, kedy dochádza k ukladaniu kryštálov kyseliny močovej v kĺboch alebo samotné opotrebovanie kĺbu dané vekom. 

Na základe našich dlhoročných skúseností a odozvy od zákazníkov funguje v prírodnej liečbe na zníženie bolesti kĺbov veľmi dobre Kolagén (pokiaľ sa jedná o opotrebovanie kĺbov vekom, pretože po 25. roku života strácame kolagén o 1,5% ročne), pri vnútorných zápaloch siahnite po Kurkumíne - a to vo forme kapsúl Turmerix, Kurkumín, Kurkuma extrakt s trikatu alebo 100% panenskom Oleji z kurkumy, v prípade byliniek odporúčame tintúru Kĺby v kombinácii s čajom Kĺby, z Ajurvédy užívajte čaj Slesaka. Pri reumatoidnej artritíde sa odporúča užívať panenský olej z Čiernej ríbezle. Ak vás kĺby bolia kvôli borelióze, pľúcnym chlamýdiám v chronicite, odporúčame kliknúť na kategóriu Borelióza lýmska. Pri DNE kliknite na kategóriu DNA.

Na lokálnu liečbu bolesti odporúčame potierať panenským Ľubovníkovým olejom červeným, Kostihojovou tinktúrou alebo olejom Pain off.

 
2
521252
Značky
 
 
 
 
 
Druh výrobku
Kvalita
Produkt s obsahom

Stránka 1 z 4 - 63 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 4 - 63 položiek celkom

Cookies používame pre vaše lepšie nakupovanie. Potvrdením dáte súhlas s ich používaním.