Chlieb a pečivo

Ochutnali ste už naše zdravé kváskové chleby? My máme v ponuke špaldový mix, celozrnnú špaldu a celozrnnú raž. 

Ku nám do predajne chodia chlebíky ešte teplé a chrumkavé - pečú nám ich "naši" pekári z Prešova, ktorí začínali spoločne s nami pred ôsmimi rokmi a ich ponuku rozšírila usmievavá pekárka - košičanka Zuzka - expert na celozrnné chleby. Pondelok - je v ponuke špaldový mix od 12:00, štvrtok - všetky tri typy (Zuzkine chlebíky chodia trošku neskôr - okolo 14:30). 

Ak ste sa rozhodli vyskúšať kváskovanie na vlastnej koži, ako inšpiráciu môžete použiť aj náš článok na blogu FOTORECEPT - Kváskový chlieb pani Greenovej, kde sme podrobne zdokumentovali náš najobľúbenejší recept na kváskový chlieb.

 

Najpredávanejšie

2
3123
Značky
Druh výrobku
Produkt s obsahom
Značka
   
 • Chlieb kváskový špaldový - 500g - Prešovský Len osobný odber Kód: 1066
  Chlieb kváskový špaldový - 500g - Prešovský
  Momentálne nedostupné
  Chlieb kváskový špaldový Prešovský - čerstvý kváskový chlebík, ktorý pre nás pečú naši pekári v Prešove (venujú sa pečeniu kváskového chleba od roku 2012). Chlebové korenie je v ponuke každý pondelok a štvrtok na osobný odber od 12:00. Chlebové korenie je vhodný pre ľudí, ktorí ešte kváskové chleby neochutnali - zo všetkých troch kváskových chlebov v našej ponuke, sa najviac podobá "klasickému" chlebu - je nadýchaný, menej...

  2,90 € / ks
  Značka: Farkaš & Buzgo

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.