Henna

 

Najpredávanejšie

8
9189
Značky
Druh výrobku
Značka

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

   
 • Henna & 3x indigo - tmavohnedá - Indian natural hair care Kód: 1827
  Skladom

  Táto farba je určená pre tých, ktorí chcú dať svojim vlasom prírodný odtieň tmavohnedej farby. Táto prírodná kúra s tmavými tónmi indiga má blahodárny vplyv na pokožku hlavy a eliminuje mastenie vlasov. Kryje šediny a vlasy zafarbí v teplých hnedých odtieňoch v závislosti od ich pigmentu. Pokiaľ chcete úplne prekryť šediny odporúčame henovať 2x. 


  8,50 € / ks
     
  Značka: Indian natural hair care
 • Henna & indigo - teplá hnedá - Indian natural hair care Kód: 295
  Skladom

  Henna a Indigo je určená pre tých, ktorí chcú dať svojim vlasom prírodný odtieň hnedej farby. Táto prírodná kúra s tmavými tónmi indiga má blahodárny vplyv na pokožku hlavy a eliminuje mastenie vlasov. Kryje šediny a vlasy zafarbí v teplých hnedých odtieňoch v závislosti od ich pigmentu. Pokiaľ chcete úplne prekryť šediny odporúčame henovať 2x. Zmes henny a indiga je namiešaná tak, aby vám dodala žiarivé farby a prírodné hnedé tóny. 


  od 8,50 € / ks
  Značka: Indian natural hair care
 • Henna a škorica (tuhý šampón) - 50g - Indian natural hair care Kód: 316
  Skladom

  Henna a škorica je tuhý šampón a kondicionér v jednom určený hlavne na normálne vlasy. Henna spolu s rastlinnými proteínmi dodá vašim vlasom lesk a pevnosť. Škorica a ibištek stimulujú vlasové folikuly, čím podporujú ich rast. Šampón vlasy nezafarbí, je k ním šetrný a krásne vonia Šetrné zloženie s účinnými aktívnymi látkami pokožku nevysúša, naopak zanecháva ju hydratovanú a vlasy lesklé a hladké. Vďaka vysokému obsahu aminokyselín, tanínu a vitamínu C ich vyživuje po celej dĺžke. Šampónje skvelý na cestovanie, nezaberie veľa miesta, nerozleje sa, môžete ho vziať na palubu lietadla.


  8,50 € / ks
     
  Značka: Indian natural hair care
 •  
 • Indian Natural Henna medená - Indian natural hair care Kód: 969
  Skladom

  Henna prášková farba je určená pre tých, ktorí chcú dať svojim vlasom prirodzený odtieň medi/železa. Henna má blahodarný vplyv na pokožku hlavy a eliminuje mastenie vlasov. Zabraňuje tvorbe lupín a iných chorôb pokožky hlavy. Vlasy spevní, dodá im prirodzený lesk, prekryje šediny. Henna tak dodáva vlasom prirodzený lesk a charakteristický červeno hnedý odtieň. Má trvalé farbiace účinky a neobsahuje amoniak, peroxid, parabény, ťažké kovy či iné chemické aditíva.


  od 8,50 € / ks
  Značka: Indian natural hair care

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.