Starostlivosť o domácnosť

 

Najpredávanejšie

1
5115
Značky
 
Druh výrobku
Značka

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

   
 • EKO Hubky na riad z kokosového vlákna - 2ks - Quadrotex ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1872
  EKO Hubky na riad z kokosového vlákna - 2ks - Quadrotex
  Skladom

  EKO hubky na riad z kokosových vlákien. Už nikdy nebude umývanie riadu také ako predtým! Rozložia sa v prírode na nepoznanie. Kokosová celulóza je úplne prírodná látka. V balení je 6ks perfektne padnúcich do ruky. Použite a nechajte vyschnúť tak ako doteraz. 


  1,89 € / ks
     
  Značka: Paleocentrum kft.
 • Leštidlo do umývačky riadu - 500ml - Ecover ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 901
  Leštidlo do umývačky riadu - 500ml - Ecover
  Skladom
  Leštidlo do umývačky riadu Ecover vyrába ekologické prostriedky pre domácnosť od roku 1979, neobsahujú ropné deriváty, sú rozložiteľné, vhodné na citlivú pokožku a netestované na zvieratách. Leštidlo do umývačky riadu sa používajú aj na čistenie v budovách Európskej komisie a parlamentu. Leštidlo do umývačky riadu zabraňuje vzniku škvŕn pri čistení v umývačke. Pre zvýšenie účinku používajte Leštidlo do umývačky riadu...

  4,10 € / ks
     
  Značka: Ecover
 • Mydlové orechy na pranie - 250g - Zoldbolt Novinka Kód: 1087
  Mydlové orechy na pranie - 250g - Zoldbolt
  Skladom
  Mydlové orechy na pranie Zoldbolt - jadro mydlových orechov je bezcenné, na pranie sa využívajú škrupiny, ktoré obsahujú cenný prírodný saponín. Na pranie sa dá niekoľko polovíc mydlových orechov na pranie do vrecúška, ktoré balenie obsahuje a periete bez chémie.

  4,99 € / ks
     
  Značka: Zoldbolt
 •  
 • sol do umyvacky Akcia ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1690
  Soľ do umývačky riadu - 1Kg - Almacabio
  Skladom

  Soľ do umývačky totiž nesypeme len kvôli lepšie umytému riadu (aj keď aj na to má vďaka svojej funkcii a správnemu použitiu vplyv), ako skôr z dôvodu ochrany a predĺženia životnosti umývačky. V každej umývačke sa nachádza zmäkčovač vody (iontomenič), ktorý sa stará o to, aby bola voda v umývačke ideálne mäkká. A na to potrebuje mať v umývačke práve soľ. Pretože si umývačky dávkujú množstvo soli podľa nameranej a nastavenej tvrdosti vody samy, je treba dbať na to, aby jej bolo v umývačke riadu vždy dostatočné množstvo. Ak pravidelne soľ do zásobníka nedoplňujeme, nepoznáme to ihneď s prvou várkou nedokonale umytých pohárov. Táto extra čistá hrubozrnná nebielená soľ bez obsahu minerálov a ďalších aditív predchádza tvorbe usadenín vodného kameňa v umývačke a pomáha zabraňovať vzniku vápenatých usadenín na príboroch, pohároch a riadoch. 

  2,90 € (–10 %)
  2,60 € / ks
     
  Značka: Almacabio

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.