Med

 

Najpredávanejšie

1
121112
Značky
Druh výrobku
Značka

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

   
 • Cukríky zázvorové medové s citrónom - 125g - Gingerbon ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1253
  Cukríky zázvorové medové s citrónom - 125g - Gingerbon
  Skladom
  Cukríky zázvorové medové s citrónom Gingerbon - čisto prírodné želatínové zázvorové cukríky s medom a citrónom. Zázvor je známy hlavne vďaka svojim pozitívnym účinkom na imunitu, keď na vás "niečo lezie", je to jedna z prvých potravín, po ktorej je dobré siahnuť napríklad aj vo forme ako Cukríky zázvorové medové s citrónom. Cukríky zázvorové medové s citrónom môžu dokonca nahradiť bežné pastilky proti kašľu. Cukríky zázvorové medové s citrónom majú chuť doplnenú o...

  1,89 € / ks
     
  Značka: Gingerbon
 • gramina medovicovy lesny med ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1993
  Medovicový včelí med - 700g - Gramina
  Skladom

  Medovicový včelí med je med, ktorý nevzniká z nektáru kvetov ako kvetové medy. Medovicový včelí med vyrábajú včielky z medovice, ktorú produkujú vošky; pod týmto názvom sa skrýva medovica, ktorá má najčastejšie pôvod z ihličnatých stromov /jedľa, smrek, borovica/ a môžu v nej byť prímesi medovice z listnatých stromov /lipa, dub, javor/. Podľa tohto pôvodu má Medovicový včelí meda chuť aj odtieň tmavej farby.

  Vytvára sa pri premnožení vošiek prevažne na listnatých a zmiešaných porastoch. Prevažne má tento med červenohnedú, tmavohnedú alebo niekedy až úplne čiernu farbu s ľahkým odtieňom zelenej. Jeho chuť je rôzna a závisí od pôvodu medovice. 

  V medovicovom mede je menej cukru ako v kvetových medoch. Obsahuje oveľa menej peľu a je veľmi vhodný pre alergikov a astmatikov, preto sa označuje za najlepší med. Jedna lyžička medu obsahuje toľko minerálov ako 3-4 lyžičky kvetového medu.


  11,90 € / ks
     
  Značka: Gramina

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.