Dámska hygiena

 

Najpredávanejšie

3
301330
Značky
Druh výrobku
Značka

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

   
 • Denné aniónové vložky - 10ks - Gentle Day Kód: 1597
  Denné aniónové vložky - 10ks - Gentle Day
  Skladom
  Denné aniónové vložky Gentle Day sú vložky novej generácie z čisto prírodných látok. Denné aniónové vložky obsahujú anióny a dlhovlnné ultrafialové žiarenie Far-IR. Aktívny kyslík zvyšuje priepustnosť vzduchu cez Denné aniónové vložky, ak je úroveň energie FAR-IR je dostatočne vysoká, organizmus sa cíti byť zdravý.

  3,90 € / ks
     
  Značka: Gentle Day
 • Menštruačný kalíšok veľkosť M - Gentle day Novinka Kód: 133
  Menštruačný kalíšok veľkosť M - Gentle day
  Skladom

  Menštruačný kalíšok veľkosť M Gentle day je pohodlnou alternatívou k tampónom a vložkám. Menštruačný kalíšok veľkosť M má za úlohu zachytávať menštruačnú tekutinu a jeho použitie je podobné tampónom.Menštruačný pohárik alebo Menštruačný kalíšok veľkosť M je pomôcka na intímnu hygienu. Menštruačný kalíšok veľkosť M je zvyčajne vyrobený z lekárskeho silikónu, je pružný a má zvonovitý tvar.


  29,99 € / ks
     
  Značka: Gentle Day
 • Menštruačný kalíšok veľkosť S - Gentle day Kód: 23
  Menštruačný kalíšok veľkosť S - Gentle day
  Skladom

  Menštruačný kalíšok veľkosť S Gentle day je pohodlnou alternatívou k tampónom a vložkám. Menštruačný kalíšok veľkosť S má za úlohu zachytávať menštruačnú tekutinu a jeho použitie je podobné tampónom.Menštruačný kalíšok veľkosť S je pomôcka na intímnu hygienu. Menštruačný kalíšok veľkosť S je zvyčajne vyrobený z lekárskeho silikónu, je pružný a má zvonovitý tvar.


  29,99 € / ks
     
  Značka: Gentle Day
 •  
 • Nočné aniónové vložky - 8ks - Gentle Day Kód: 1598
  Nočné aniónové vložky - 8ks - Gentle Day
  Skladom
  Nočné aniónové vložky Gentle Day - aniónové vložky obsahujú jemný pásik FAR-IR, aktívny je vo vlhkom prostredí. Nočné aniónové vložky sa vyrábajú s použitím turmalínu, ktorý pôsobí antibakteriálne a zamedzuje kvasinkám sa rozvíjať. Nočné aniónové vložky sú účinné aj pri mykózach a problémoch s nimi.

  3,90 € / ks
     
  Značka: Gentle Day
 • Slipové aniónové vložky - 30ks - Gentle Day Kód: 1631
  Slipové aniónové vložky - 30ks - Gentle Day
  Skladom
  Slipové aniónové vložky Gentle Day obsahujú jemný pásik FAR-IR, aktívny je vo vlhkom prostredí. Slipové aniónové vložky sú vyrobené s turmalínom, ktorý pôsobí antibakteriálne a zamedzuje kvasinkám sa rozvíjať. Slipové aniónové vložky sú účinné aj pri mykózach a problémoch s nimi.

  3,90 € / ks
     
  Značka: Gentle Day
 • Tampóny aniónové regular - 18ks - Gentle Day Kód: 1599
  Tampóny aniónové regular - 18ks - Gentle Day
  Skladom
  Tampóny aniónové regular Gentle Day -aniónové tampóny obsahujú jemný pásik FAR-IR, aktívny je vo vlhkom prostredí. Tampóny aniónové regular sa vyrábajú použitím turmalínu, ktorý pôsobí antibakteriálne a zamedzuje kvasinkám sa rozvíjať. Tampóny aniónové regular sú účinné aj pri mykózach a problémoch s nimi.

  4 € / ks
     
  Značka: Gentle Day

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.