Pleťové krémy a hyalurónové sérá

Hyalurónové sérum HYALURON² s vyváženým obsahom dvoch typov kyseliny hyalurónovej (HA). Nízkomolekulárna HA pôsobí hĺbkovo a dlhodobo, vysokomolekulárna HA docieli okamžitý účinok. Krém Hydropearl obsahuje nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú, ktorá pleť hĺbkovo hydratuje a perlový prášok rozjasňuje, hydratuje a zjemňuje začervenanie pleti. Krém Bio BOTOX obsahuje prírodnú formu botoxu - extrakt z byliny parakresse. Má spevňujúci účinok, ktorý prináša okamžité zlepšenie kontúr tváre a výrazne redukuje výrazové línie a vrásky.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

   
 • Hyaluron2 DrFeelgood 4 ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1817
  BIO hyalurónové sérum HYALURON² - 30 ml - Dr. Feelgood
  Skladom

  Hyalurónové BIO sérum pre všetky typy pleti s vyváženým obsahom dvoch typov kyseliny hyalurónovej (HA). Nízkomolekulárna HA pôsobí hĺbkovo a dlhodobo, vysokomolekulárna HA docieli okamžitý účinok. Sérum sa postará o dokonalú hĺbkovú hydratáciu pleti. Vyhladzuje, zjemňuje a dodáva zdravý a svieži vzhľad. Pri pravidelnom používaní je pleť dokonale hydratovaná, pružná a hladká.


  27,99 € / ks
     
  Značka: Dr.Feelgood
 • BIO LIFTOX bio pleťový krém - 50 ml - Dr. Feelgood ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1618
  BIO LIFTOX bio pleťový krém - 50 ml - Dr. Feelgood
  Skladom

  BIO-LIFTOX pleťový krém je vyhladzujúci BIO krém pre zrelú pleť s výťažkami byliny parakresse, ženšenu a červeného hrozna. Pleť spevňuje a výrazne redukuje výrazové línie a vrásky. Extrakt z byliny parakresse je považovaný za prírodnú formu BOTOXU. Má spevňujúci účinok, ktorý prináša okamžité zlepšenie kontúr tváre a výrazne redukuje výrazové línie a vrásky.


  34,99 € / ks
     
  Značka: Dr.Feelgood
 • Hydropearl s krabickou DrFeelgood 2 600x600 ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1816
  HYDROPEARL bio pleťový krém - 50 ml - Dr. Feelgood
  Skladom

  Rozjasňujúci hydratačný BIO krém s nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou a perlovým práškom vhodný pre všetky typy pleti. Kyselina hyalurónová vďaka svojej nízkomolekulárnej hmotnosti pleť hĺbkovo hydratuje a perlový prášok rozjasňuje, hydratuje a zjemňuje začervenanie pleti.


  29,99 € / ks
     
  Značka: Dr.Feelgood
 •  
 • SADA BIO BOTOX + SÉRUM HA + ZADARMO ODLIČOVACIE TAMPÓNY ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1772
  SADA BIO BOTOX + SÉRUM HA + ZADARMO ODLIČOVACIE TAMPÓNY
  Skladom

  Špeciálny kozmetický balíček, kde pri zakúpení pleťového krému Bio Liftox spoločne s pleťovým Sérom Kyseliny Hyalúronovej získate Darček v podobe odličovacích kozmetických tampónov ZADARMO. Vhodný pre všetky typy pleti - hydratuje, pomáha vyhladzovať vrásky, dodáva pleti potrebnú výživu. Hyalurónové BIO sérum pre všetky typy pleti s vyváženým obsahom dvoch typov kyseliny hyalurónovej (HA) - Nízkomolekulárna HA pôsobí hĺbkovo a dlhodobo, vysokomolekulárna HA docieli okamžitý účinok. Sérum aplikujete ako prvé na čistú pleť a následne sa aplikuje pleťový krém Bio Botox. 


  62,99 € / ks
     
  Značka: Dr.Feelgood
 • SADA HYDROPEARL + SÉRUM HA + ZADARMO ODLIČOVACIE TAMPÓNY ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1727
  SADA HYDROPEARL + SÉRUM HA + ZADARMO ODLIČOVACIE TAMPÓNY
  Skladom

  Špeciálny kozmetický balíček, kde pri zakúpení pleťového krému Hydropearl s kyselinou hyalurónovou spoločne s pleťovým Sérom Kyseliny Hyalúronovej získate Darček v podobe odličovacích kozmetických tampónov ZADARMO. Rozjasňujúci hydratačný BIO krém s nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou a perlovým práškom vhodný pre všetky typy pleti. Hyalurónové BIO sérum pre všetky typy pleti s vyváženým obsahom dvoch typov kyseliny hyalurónovej (HA) - Nízkomolekulárna HA pôsobí hĺbkovo a dlhodobo, vysokomolekulárna HA docieli okamžitý účinok.


  57,99 € / ks
     
  Značka: Dr.Feelgood

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.