Kvetové pleťové vody

Kvetová pleťová voda je prírodné pleťové tonikum alebo čistiaca pleťová voda. Je určená pre každý typ pleti, pleť hydratuje, šetrne ju čistí od make-upu a iných nečistôt. Pleť osviežuje, odstraňuje mastnotu a pôsobí protizápalovo. U nás si môžete vybrať: ružová voda, harmančeková voda, levanduľová voda aj pepermintová voda na pleť. Kombinujte jej používanie s jedným z panenských olejov na pleť (namiesto pleťového krému) - a vaša starostlivosť o pleť sa zúži na používanie dvoch výrobkov :)

 

Najpredávanejšie

4
6146
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • Levanduľová voda BIO - 50ml - Slovenská mydláreň ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1835
  Levanduľová voda BIO - 50ml - Slovenská mydláreň
  Skladom
  Levanduľová voda Slovenská mydláreň vás prenesie svojou vôňou do francúzskeho Provensálska. Levanduľová voda je jemne sladká, mierne svieža, pôsobí upokojujúco. Levanduľová voda je prírodné pleťové tonikum určené na mastnú a zmiešanú pleť.

  4,50 € / ks
     
  Značka: Slovenská mydláreň
 • Pepermintová voda BIO - 50ml - Slovenská mydláreň ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1836
  Pepermintová voda BIO - 50ml - Slovenská mydláreň
  Skladom
  Pepermintová voda Slovenská mydláreň je produktom, bez ktorého sa v lete nezaobídete. Pepermintová voda má sviežu mätovú vôňu, po aplikácii pleť osviežuje, príjemne chladí, čo oceníte aj pri popáleninách zo slniečka. Pepermintová voda sa môže používať ako pleťová voda alebo len ako tak, hodíte si ju do kabelky a v ovlažíte sa ňou počas horúcich letných dní - pokiaľ si ju nastriekate do úst, príjemne osvieži dych.

  4,50 € / ks
     
  Značka: Slovenská mydláreň
 • Ružová voda BIO - Slovenská mydláreň ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1575
  Ružová voda BIO - Slovenská mydláreň
  Skladom
  Ružová voda Slovenská mydláreň vás prenesie svojou vôňou na Slnečné pobrežie do Bulharska. Ružová voda je prírodné pleťové tonikum. Ružová voda je určená pre každý typ pleti, pleť hydratuje, šetrne ju čistí od make-upu a iných nečistôt.

  od 5,40 € / ks
  Značka: Slovenská mydláreň

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.