Farby na vlasy

 

Najpredávanejšie

8
9189
Značky
Značka

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

   
 • Henna & 3x indigo - tmavohnedá - Indian natural hair care ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1827
  Henna & 3x indigo - tmavohnedá - Indian natural hair care
  Skladom

  Henna & 3x indigo - tmavohnedá Indian natural hair care -táto farba je určená pre tých, ktorí chcú dať svojim vlasom prírodný odtieň tmavohnedej farby. Táto prírodná kúra Henna & 3x indigo - tmavohnedá s tmavými tónmi indiga má blahodárny vplyv na pokožku hlavy a eliminuje mastenie vlasov. Henna & 3x indigo - tmavohnedá kryje šediny a vlasy zafarbí v teplých hnedých odtieňoch v závislosti od ich pigmentu. Pokiaľ chcete úplne prekryť šediny odporúčame Henna & 3x indigo - tmavohnedá henovať 2x. 


  8,50 € / ks
     
  Značka: Indian natural hair care
 • Henna & indigo - teplá hnedá - Indian natural hair care ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 295
  Henna & indigo - teplá hnedá - Indian natural hair care
  Skladom

  Henna a Indigo - teplá hnedá Indian natural hair care je určená pre tých, ktorí chcú dať svojim vlasom prírodný odtieň hnedej farby. Táto prírodná kúra Henna a Indigo - teplá hnedá s tmavými tónmi indiga má blahodárny vplyv na pokožku hlavy a eliminuje mastenie vlasov. Henna a Indigo - teplá hnedá kryje šediny a vlasy zafarbí v teplých hnedých odtieňoch v závislosti od ich pigmentu. Pokiaľ chcete úplne prekryť šediny odporúčame henovať 2x Henna a Indigo - teplá hnedá. Henna a Indigo - teplá hnedá má zmes henny a indiga namiešanú tak, aby vám dodala žiarivé farby a prírodné hnedé tóny. 


  od 8,50 € / ks
  Značka: Indian natural hair care
 • Henna medená - Indian natural hair care ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 969
  Henna medená - Indian natural hair care
  Skladom

  Indian Natural Henna medená Indian natural hair care je farba je určená pre tých, ktorí chcú dať svojim vlasom prirodzený odtieň medi/železa. Henna má blahodarný vplyv na pokožku hlavy a eliminuje mastenie vlasov. Indian Natural Henna medená zabraňuje tvorbe lupín a iných chorôb pokožky hlavy. Indian Natural Henna medená vlasy spevní, dodá im prirodzený lesk, prekryje šediny. Indian Natural Henna medená tak dodáva vlasom prirodzený lesk a charakteristický červeno hnedý odtieň. Indian Natural Henna medená má trvalé farbiace účinky a neobsahuje amoniak, peroxid, parabény, ťažké kovy či iné chemické aditíva.

  Pri henne existuje viacero odtieňov. Dávajte si však pozor aby neobsahovali bielidlá, väčšinou peroxid a amoniak. Henne je skvelá aj na šedivé vlasy, treba henovať ale aspoň 2x.

  Množstvo našich zákazníčiek sa na nás obracia s otázkou, ktorá henna ja tá najlepšia a na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď, ale pokúsime sa vám v krátkosti zhrnúť výhody jednotlivých značiek henny, aby ste sa vedeli lepšie rozhodnúť.V prvom rade všetky práškové henny ktoré máme v ponuke sú 100% prírodné. Toto je jedna z hlavných vecí na ktoré sa pri kúpe henny zamerať. Pravá medená henna má jednoduché zloženie. Jediná zložka ktorú obsahuje je pomletý prášok listov rastliny Lawsonia Itermis.


  od 8,50 € / ks
  Značka: Indian natural hair care
 •  
 • Untitled 1 ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1337
  Hibiscus - Ibištek - 200g - Indian natural hair care
  Skladom

  Hibiscus - Ibištek Indian natural hair care tento jemný ružovkastý prášok sa získava z lupienkov ibišteka. V Indii je ibištek považovaný za zázračnú rastlinu - bojuje proti starnutiu, šediveniu a vypadávaniu vlasov. Hibiscus - Ibištek stimuluje cirkuláciu krvi, čím pomáha dodávať vlasom živiny, navracia im lesk a zdravý vzhľad. Pridajte Hibiscus - Ibištek do Henny a získate jemné vínové tóny a sýtejšiu farbu. Navyše, farbiaca zmes Hibiscus - Ibištek bude pre vaše vlasy účinná výživná kúra


  8,50 € / ks
     
  Značka: Indian natural hair care
 • Indigo - Indian natural hair care ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 898
  Indigo - Indian natural hair care
  Skladom

  Indigo Indian natural hair care sa používa samostatne po Henne alebo spolu s Hennou. Pomocou indiga dosiahnete tmavohnedý až čierny odtieň v spojení s Hennou. Ak máte záujem o intenzívnejšiu čiernu farbu, tú najlepšie získate farbením v dvoch krokoch, najprv čistou Hennou a následne čistým Indigo. Indigo je produkt z rozdrvených lístkov rastliny Indigofera Tinctoria sa pridáva do henny pre získanie širokej škály šetrných farieb s blahodárnymi účinkami na vlasy. 


  od 8,50 € / ks
  Značka: Indian natural hair care

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.