Víno

Piť sa musí a najviac perlivé vína a prosecco chutia s priateľmi alebo partnerom pri večeri. Pijú sa z vyššieho pohára na stopke pri teplote 4-6 stupňov. Ochutnajte aj ovocné perlivé vína, klasické víno či vychytené svetové značky. Máme aj malé balenie do kabelky či na piknik.

 

Najpredávanejšie

2
6126
Značky
Značka

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

   
 • perlive vino bianco moscato Kód: 2000
  Perlivé víno de luxe Bianco - 0,75L - Moscato
  Skladom

  Perlivé víno s príchuťou. Hviezdne Frizzante ideálne na krásny letný večer. Pite vychladené a nezabudnite mať dobrú náladu. Víno pijeme od pradávna a už naši predkovia vedeli, v čom je jeho sila, ale aj slabosť. Je to nápoj, ktorý zbližuje, povznáša myseľ a otvára srdcia. Ale len v rozumnom množstve a v dobrej kvalite.


  2,79 € / ks
     
  Značka: Moscato
 • perlive vino moscato fragola Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1666
  Perlivé víno Fragola - 0,75L - Moscato
  Skladom

  Perlivé víno s príchuťou šťavnatých jahôd. Hviezdne Frizzante ideálne na krásny letný večer. Pite vychladené a nezabudnite mať dobrú náladu. Víno pijeme od pradávna a už naši predkovia vedeli, v čom je jeho sila, ale aj slabosť. Je to nápoj, ktorý zbližuje, povznáša myseľ a otvára srdcia. Ale len v rozumnom množstve a v dobrej kvalite.


  2,99 € / ks
     
  Značka: Moscato
 • perlive vino ruzove moscato Kód: 1998
  Perlivé víno Rosé - 0,75L - Moscato
  Skladom

  Perlivé víno s príchuťou rosé. Hviezdne Frizzante ideálne na krásny letný večer. Pite vychladené a nezabudnite mať dobrú náladu. Víno pijeme od pradávna a už naši predkovia vedeli, v čom je jeho sila, ale aj slabosť. Je to nápoj, ktorý zbližuje, povznáša myseľ a otvára srdcia. Ale len v rozumnom množstve a v dobrej kvalite.


  2,99 € / ks
     
  Značka: Moscato
 •  
 • perlive vino spritz moscato Kód: 1999
  Perlivé víno Spritz - 0,75L - Moscato
  Skladom

  Perlivé víno s príchuťou Spritz. Hviezdne Frizzante ideálne na krásny letný večer. Pite vychladené a nezabudnite mať dobrú náladu. Víno pijeme od pradávna a už naši predkovia vedeli, v čom je jeho sila, ale aj slabosť. Je to nápoj, ktorý zbližuje, povznáša myseľ a otvára srdcia. Ale len v rozumnom množstve a v dobrej kvalite.

  Domov Spritzu nájdeme v Benátkach

  Popularita  tohto nápoja  začala výrazne narastať po druhej svetovej vojne, najmä v päťdesiatich rokoch, kedy sa stal veľmi populárnym predovšetkým medzi mladými ľuďmi ako súčasť koktailu Spritzu.

  Koktail bol inšpirovaný benátskym zvykom riediť biele víno vodou, s čím začali ešte rakúski okupanti Benátok v 19. storočí. Pre Rakúšanov (presnejšie obyvateľov Rakúsko-Uhorska), zvyknutých skôr na pivo, bolo talianske víno vraj prisilné. Začali si ho teda riediť vodou. Tento zvyk sa v Benátkach udomácnil a s postupom času vodu nahradila minerálka či sóda.

  Netrvalo dlho a na začiatku dvadsiateho storočia niekomu napadlo pridať do tohto „spritzu“ aj trocha likéru. A tak vznikol krásny oranžový a chutný Spritz.


  2,99 € / ks
     
  Značka: Moscato
 • fragolino sekt jahodovy Novinka Kód: 1890
  Šumivé víno Fragolino rosso - 0,75L - Corte Viola
  Skladom

  Výnimočné, šumivé víno, sladké, vyrábané tradičnou metódou z odrody Ysabela v severnom Taliansku. Víno s úžasnou intenzívnou arómou a chuťou lesných jahôd. Veľmi obľúbené dezertné víno najmä v okolí Benátok. Víno na rodinné oslavy a dennú konzumáciu, hodí sa predovšetkým k dezertom, ale aj cestovinám.


  3,99 € / ks
     
  Značka: Corte Viola
 • mucha sekt Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1150
  Šumivé víno Mucha brut - 0,75ml - Mucha
  Skladom

  Tento výnimočný sekt vznikol vďaka znalcom vína, ktorí dlhým zrením vína zvýraznili charakter chardonnay. Vo vôni môžete zachytiť tóny žltého melóna, broskyne, a banánov. Sekt sa vyznačuje príjemne zaguľatenou chuťou s miernym tónom vanilky. Spoznajte tento exkluzívny sekt so sviežim pomerom kyseliniek a plnou ovocnou chuťou.  


  5,99 € / ks
     
  Značka: Moscato

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.