Víno a alkohol

Piť sa musí a najviac perlivé vína a prosecco chutia s priateľmi alebo partnerom pri večeri. Pijú sa z vyššieho pohára na stopke pri teplote 4-6 stupňov. Ochutnajte aj ovocné perlivé vína, klasické víno či vychytené svetové značky. Máme aj malé balenie do kabelky či na piknik. Destilát alebo ľudovo pálenka sa vyrába len z kvalitného ovocia. Liehovinu sa da vypáliť z čohokoľvek. Ide teda o zásadný rozdiel. Od toho sa odvíja výsledná cena jednotlivého alkoholu. Rozdiel by ste mohli zbadať už pri samotnej prezentácii produktu ako je dizajn či etiketa. Ráno po prehýrenej noci najlepšie zistíte či ste pili kvalitný destilát alebo lacnejšiu liehovinu.

 

Najpredávanejšie

2
7127
Značky
Značka

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

   
 • perlive vino bianco moscato Kód: 2000
  Perlivé víno de luxe Bianco - 0,75L - Moscato
  Skladom

  Perlivé víno s príchuťou. Hviezdne Frizzante ideálne na krásny letný večer. Pite vychladené a nezabudnite mať dobrú náladu. Víno pijeme od pradávna a už naši predkovia vedeli, v čom je jeho sila, ale aj slabosť. Je to nápoj, ktorý zbližuje, povznáša myseľ a otvára srdcia. Ale len v rozumnom množstve a v dobrej kvalite.


  2,79 € / ks
     
  Značka: Moscato
 • perlive vino moscato fragola Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1666
  Perlivé víno Fragola - 0,75L - Moscato
  Skladom

  Perlivé víno s príchuťou šťavnatých jahôd. Hviezdne Frizzante ideálne na krásny letný večer. Pite vychladené a nezabudnite mať dobrú náladu. Víno pijeme od pradávna a už naši predkovia vedeli, v čom je jeho sila, ale aj slabosť. Je to nápoj, ktorý zbližuje, povznáša myseľ a otvára srdcia. Ale len v rozumnom množstve a v dobrej kvalite.


  2,99 € / ks
     
  Značka: Moscato
 • perlive vino ruzove moscato Kód: 1998
  Perlivé víno Rosé - 0,75L - Moscato
  Skladom

  Perlivé víno s príchuťou rosé. Hviezdne Frizzante ideálne na krásny letný večer. Pite vychladené a nezabudnite mať dobrú náladu. Víno pijeme od pradávna a už naši predkovia vedeli, v čom je jeho sila, ale aj slabosť. Je to nápoj, ktorý zbližuje, povznáša myseľ a otvára srdcia. Ale len v rozumnom množstve a v dobrej kvalite.


  2,99 € / ks
     
  Značka: Moscato
 •  
 • perlive vino spritz moscato Kód: 1999
  Perlivé víno Spritz - 0,75L - Moscato
  Skladom

  Perlivé víno s príchuťou Spritz. Hviezdne Frizzante ideálne na krásny letný večer. Pite vychladené a nezabudnite mať dobrú náladu. Víno pijeme od pradávna a už naši predkovia vedeli, v čom je jeho sila, ale aj slabosť. Je to nápoj, ktorý zbližuje, povznáša myseľ a otvára srdcia. Ale len v rozumnom množstve a v dobrej kvalite.

  Domov Spritzu nájdeme v Benátkach

  Popularita  tohto nápoja  začala výrazne narastať po druhej svetovej vojne, najmä v päťdesiatich rokoch, kedy sa stal veľmi populárnym predovšetkým medzi mladými ľuďmi ako súčasť koktailu Spritzu.

  Koktail bol inšpirovaný benátskym zvykom riediť biele víno vodou, s čím začali ešte rakúski okupanti Benátok v 19. storočí. Pre Rakúšanov (presnejšie obyvateľov Rakúsko-Uhorska), zvyknutých skôr na pivo, bolo talianske víno vraj prisilné. Začali si ho teda riediť vodou. Tento zvyk sa v Benátkach udomácnil a s postupom času vodu nahradila minerálka či sóda.

  Netrvalo dlho a na začiatku dvadsiateho storočia niekomu napadlo pridať do tohto „spritzu“ aj trocha likéru. A tak vznikol krásny oranžový a chutný Spritz.


  2,99 € / ks
     
  Značka: Moscato
 • fragolino sekt jahodovy Novinka Kód: 1890
  Šumivé víno Fragolino rosso - 0,75L - Corte Viola
  Skladom

  Výnimočné, šumivé víno, sladké, vyrábané tradičnou metódou z odrody Ysabela v severnom Taliansku. Víno s úžasnou intenzívnou arómou a chuťou lesných jahôd. Veľmi obľúbené dezertné víno najmä v okolí Benátok. Víno na rodinné oslavy a dennú konzumáciu, hodí sa predovšetkým k dezertom, ale aj cestovinám.


  3,99 € / ks
     
  Značka: Corte Viola
 • mucha sekt Kód: 1150
  Šumivé víno Mucha brut - 0,75L - Mucha
  Skladom

  Tento výnimočný sekt vznikol vďaka znalcom vína, ktorí dlhým zrením vína zvýraznili charakter chardonnay. Vo vôni môžete zachytiť tóny žltého melóna, broskyne, a banánov. Sekt sa vyznačuje príjemne zaguľatenou chuťou s miernym tónom vanilky. Spoznajte tento exkluzívny sekt so sviežim pomerom kyseliniek a plnou ovocnou chuťou.  


  6,99 € / ks
     
  Značka: Moscato

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.