Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Zväčšiť
 

Gélová náplasť na kĺby a svaly s včelím jedom a kapsaicínom - 75ml

 

Ohrievacia gélová náplasť Valentin Dikul s kapsaicinom a včelím jedom je účinným nástrojom na lokálne použitie v oblasti svalov a kĺbov, ktorý vyvinul akademik Valentin Ivanovich Dikul, špecialista na choroby pohybového aparátu, na početné požiadavky pacientov. Včelí jed v kombinácii s kapsaicínom zmierňuje svalové kŕče, znižuje opuchy, tlmí bolesť, znižuje zápal, má analgetické vlastnosti. Má otepľovací a absorpčný účinok. 

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena 11,99 € / 100 g
11,99 €
   
Značka Formic Honey
Kategória Telo
 
DETAIL

 • Ohrievacia gélová náplasť Valentin Dikul s kapsaicinom a včelím jedom je účinným nástrojom na lokálne použitie v oblasti svalov a kĺbov, ktorý vyvinul akademik Valentin Ivanovich Dikul, špecialista na choroby pohybového aparátu, na početné požiadavky pacientov.

 • Účelom prírodných zložiek gélovej náplasti je zlepšenie krvného obehu a metabolizmu v problémovej oblasti, svalová relaxácia a stimulácia miestnej imunity.

 • Vlastnosti a účinnosť zahrievania gélovej náplasti Valentin Dikul kapsaicínom sú výsledkom synergického pôsobenia jeho zložiek.

 • Včelí jed je produktom sekrečnej činnosti jedovatých žliaz medonosných včiel, čo je vysoko účinný prírodný prostriedok: 

  • Má analgetické a protizápalové vlastnosti,
  • stimuluje lokálny prietok krvi,
  • Má otepľovací a absorpčný účinok

   

  Kapsaicín, výťažok z červenej papriky (Capsicum), má výrazné otepľovacie, rušivé a absorpčné účinky, aktivuje metabolické procesy vo svalovom tkanive, zlepšuje mikrocirkuláciu kĺbových tkanív a výživu fazetových (medzi stavcovými) kĺbmi.

  • Znižuje opuchy,
  • zmierňuje svalové kŕče,
  • alokuje činnosť chemických mediátorov, ktoré vyvolávajú zápal a prenášajú bolesť a prenášajú impulzy bolesti do centrálneho nervového systému,
  • tlmia citlivosť na bolesť

   

 
ZLOŽENIE

voda, izopropylalkohol, polyvinylalkohol, glycerín, PEG-400, kapsaicín, vanillylbutyléter, metylnikotinát, surový včelí jed, hydantoín DMDM.

 

 
POUŽITIE

(transparentný, elastický, tenký, neroztrhateľný, rýchloschnúci film bez zápachu, odolný proti oderu, nepostrehnuteľný aj pod tenkým spodným prádlom); rýchly účinok a dlhodobý účinok (účinok hlbokého otepľovania sa objaví do dvoch minút po aplikácii a trvá do 24 hodín); - spotrebiteľ si môže zvoliť veľkosť a tvar náplasti na základe konkrétnej situácie; -100% záruka fixácie na tele do konca postupu. Nezasahuje do každodenných aktivít v športe, - na rozdiel od bežných náplastí sa nezistili alergické reakcie (dočasné začervenanie po normálnom zákroku);

Spôsob aplikácie: Naneste gélový krém bez trenia s tenkou vrstvou na problémovú oblasť. Nechajte úplne uschnúť. Po aplikácii si dôkladne umyte ruky! Zabráňte kontaktu so sliznicami, v prípade kontaktu s očami je potrebné ich ihneď vypláchnuť veľkým množstvom vody. Po aplikácii opatrne odstráňte výsledný film alebo ho opláchnite teplou vodou. Iba na vonkajšie použitie

 

Pôvod: RUSKO

Hmotnosť 0.12 kg
Druh výrobku Krém
Zdravotný problém Bolesť zníženie, Chrupavky, Kĺby
Značka Formic Honey

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: