Podpora imunity

V chladnom počasí je náš organizmus náchylnejší na chrípku, prechladnutie, zápaly močového a dýchacieho ústrojenstva. Podporte svoju imunitu a získajte DARČEK k sadám ZADARMO. Bližšie info nájdete priamo pri jednotlivých sadách.

Sady na podporu imunity obsahujú starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe vašich ohlasov. Vybrali sme pre vás 2 TOP SADY na zmiernenie príznakov a skrátenia doby prechladnutia a chrípky. Produkty s čistým prírodným zložením je možné užívať aj ako prevenciu, hlavne počas chladného obdobia. 

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

   
 • Sada na PODPORU IMUNITY pre deti ⭐⭐⭐⭐⭐ 1099
  PODPORA IMUNITY DETI
  Skladom

  Sada na PODPORU IMUNITY pre deti s darčekom k objednávke ZADARMO obsahuje starostlivo vyberané produkty z prírody. Vybrali sme pre vás TOP produkty na podporu obranyschopnosti organizmu, ktoré sú účinné a zároveň jednoduché na užívanie. Deti ich môžu užívať preventívne, ale aj keď na nich už niečo lezie.

  ponozky

  FUNNY ponožky ku sade vždy ZADARMO


  49,99 € / ks
     
 • sada na podporu imunity pre dospelých ⭐⭐⭐⭐⭐ 9477
  PODPORA IMUNITY DOSPELÍ
  Skladom

  Sada na PODPORU IMUNITY ZA ZVÝHODNENÚ CENU pre dospelých obsahuje starostlivo vyberané produkty z prírody. Vybrali sme pre vás TOP produkty na podporu obranyschopnosti organizmu, ktoré sú účinné a zároveň jednoduché na užívanie. Môžete ich užívať preventívne, aj keď na vás už niečo "lezie".


  49,99 € / ks
     

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom