⭐⭐⭐⭐⭐ Zväčšiť
 

Antacid Fruit mix pálenie záhy - 60tab. - Vita Harmony

 

Antacid Fruit MIX - obsahuje vápnik v príjemnej forme žuvacích tabliet bez nutnosti zapíjania. Vápnik prispieva k normálnej funkcii tráviacich enzýmov, ktoré napomáhajú neutralizácii prebytočnej žalúdočnej kyseliny a obnovujú prirodzenú rovnováhu v zložení žalúdočnej šťavy, čo je významné hlavne pri pálení záhy alebo pri prekyslení žalúdka. Vápnik je potrebný na udržanie normálneho stavu kostí a zubov, podieľa sa na procese delenia a špecializácie buniek, prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, činnosti svalov a funkcii nervových prenosov.

Dostupnosť Skladom
9,99 €
   
Značka Vita Harmony
Kategória Doplnky výživy
 
DETAIL

  • žuvacie tablety s výnimočne lahodnou príchuťou: malina, pomaranč, citrón
  • Vápnik prispieva k normálnej funkcii tráviacich enzýmov, ktoré napomáhajú neutralizácii prebytočnej žalúdočnej kyseliny a obnovujú prirodzenú rovnováhu v zložení žalúdočnej šťavy, čo je významné hlavne pri pálení záhy alebo pri prekyslení žalúdka.
  • je potrebný na udržanie normálneho stavu kostí a zubov, podieľa sa na procese delenia a špecializácie buniek, prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, činnosti svalov a funkcii nervových prenosov.

 

ZLOŽENIE


1 tableta obsahuje:
 
     
Vápnik 200mg  
 
 
 
 
 
 
 
 
POUŽITIE

2-4 tablety naraz. Maximálne 12 tabliet za 24h.
 
 
Pôvod: ČR
 
Začnite brať len z nepoškodených bezpečnostných obalov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
Hmotnosť 0.15 kg
Zdravotný problém Detoxikácia organizmu, Imunita, Žalúdok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: