⭐⭐⭐⭐⭐ Zväčšiť
 

PREKYSLENIE A DETOXIKÁCIA - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller

 

Sada PREKYSLENIE A DETOXIKÁCIA obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe ohlasov našich zákazníkov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty, ktoré pôsobia pozitívne na očistu krvi, podporujú trávenie, vplývajú na črevnú mikroflóru, detoxikujú organizmus, neutralizujú prekyslenie prostredia v oblasti zažívacieho traktu. 

Dostupnosť Skladom
35,99 €
   
Značka Sada
Kategória Doplnky výživy
 
DETAIL

Sada PREKYSLENIE A DETOXIKÁCIA obsahuje starostlivo vyberané produkty:

  • Prekyslenie bylinný koncentrát - vysoko kvalitný bylinný koncentrát zostavený podľa originálnej receptúry, vyrábaný unikátnou metódou, chránený ochrannou známkou a určený na odkyslenie a detoxikáciu organizmu. Pôsobí pozitívne na očistu krvi, podporuje zažívanie, vplýva na črevnú mikroflóru, detoxikuje organizmus. Užívame 1 polievkovú lyžicu denne.
  • Minerály na odkyslenie organizmu - sú zásadité minerály, ktoré neutralizujú prekyslenie prostredia v oblasti zažívacieho traktu. Minerály na odkyslenie organizmu dodávajú organizmu minerály potrebné pre udržanie dobrej kvality svalov, kostí, ciev a ostatných orgánov. 1-2 kapsule 3x denne.
  • Žalúdok a dvanástornik čaj - Čaj na odkyslenie Serafin je bylinný prípravok skladajúci sa z dvoch bylinných čajov, doobedného a poobedného. Čaj na odkyslenie pomáha k dosiahnutiu priaznivého pH v oblasti dvanástorníku a tenkého čreva. Pôsobí pri chronických tráviacich ťažkostiach, zdúvaní, hnačkáchPijeme 2x denne.
Hmotnosť 0.7 kg
Zdravotný problém Detoxikácia organizmu, Trávenie, Žalúdok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: