⭐⭐⭐⭐⭐ Zväčšiť
 

Kotvičník - 90 kapsúl - Serafin

 

Kotvičník tinktúra z púčikov sa v prírodnej medicíne používa ako prírodný podporný prípravok, ktorý napomáha k zachovaniu normálnych funkcií pohlavných buniek a pohlavných orgánov najmä u mužov, podporuje sexuálnu výkonnosť u oboch pohlaví, má vplyv na mužskú plodnosť, prostatu a na zvýšenie testosterónu. Medzi ďalšie účinky možno zaradiť energetizujúci účinok na mužské telo. 

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena 0,20 € / 1 ks
17,99 €
   
Značka Serafin
Kategória Doplnky výživy
 
DETAIL

 • má antiseptický a protizápalový účinok, používa sa ako diuretikum, môže znižovať "zlý cholesterol"
 • dodáva energiu, chuť do života, je považovaný za náladu zlepšujúci prostriedok
 • zabezpečuje rýchlu regeneráciu svalovej hmoty, podporuje jej rast
 • napomáha k zachovaniu normálnych funkcií pohlavných buniek a pohlavných orgánov najmä u mužov, podporuje sexuálnu výkonnosť u oboch pohlaví, má vplyv na mužskú plodnosť, prostatu a na zvýšenie testosterónu
 • Kotvičník  - podporuje prirodzenú funkciu pohlavného a močového systému, napomáha celkovému prekrveniu organizmu a jeho očiste. Priaznivo pôsobí na imunitný systém a tiež na svalovú skladbu tela. Podporuje nervovú sústavu.
  Zinok - prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcií
  Vitamín E - pôsobí ako antioxidant

 • Unikátne prírodné bylinné kapsule, kde je spojená úžastná sila liečivých bylin a tiež vitamínov a minerálov. Označené byliny sú vo forme koncentrátov.

 • Koncentrát vzniká luhovaním byliny alebo huby v luhovacom médiu, ktorým je najčastejšie voda. Silný výluh, ktorý obsahuje koncentrovaný komplex účinných látok obsiahnutých v rastline či hube je špeciálnou technológiou vysušený na prášok. Tento prášok sa potom dávkuje do jednotlivých kasulí. Koncentráty majú vysokú kvalitu, vysokú vstrebateľnosť a sú veľmi účinné.  Koncentráty obsahujú ďaleko viac účinných látok ako namletá bylina alebo huba a jeho vstrebateľnosť v organizme je veľmi vysoká.

   

 

ZLOŽENIE 


Tribulus terrestris extrakt 328 mg , Vitamín E 5 mg, Zinok 5 mg ,Stearan horečnatý 12 mg , celulózová kapsula veľkosti 0.

 
 
 
POUŽITIE

Dávkovanie: 2x denne 1 kapsulu medzi jedlom.
  
Pôvod : Česká republika
 
Balenie: Sklo
  
Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 
 
 
Hmotnosť 0.1 kg
Darček pre Pre muža, Pre babku a dedka
Druh výrobku Tinktúra
Zdravotný problém Cholesterol, Chronická únava, Impotencia a neplodnosť, Moč.cesty, Stres
Značka Serafin

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: