⭐⭐⭐⭐⭐ Zväčšiť
 

POHODOVÁ MENŠTRUÁCIA - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller

 

Sada na POHODOVÚ MENŠTRUÁCIU obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe ohlasov našich zákazníčiek. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty, ktoré pomáhajú v prírodnej liečbe problémov s menštruáciou či PMS, upokojujú organizmus, zmierňujú prejavy bolestí a kŕčov, aby ste sa počas svojich dní cítili v pohode .

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena 29,99 € / 1 ks
29,99 €
   
Značka Sada
Kategória Doplnky výživy
 
DETAIL

Sada na POHODOVÚ MENŠTRUÁCIU obsahuje starostlivo vyberané produkty:

  • Alchemilka tinktúra - alchemilka je tzv. ženskou bylinkou. Napomáha pri menštruačných bolestiach a krvácaní, podporuje tonus maternice, pôsobí protizápalovo v oblasti gynekológie, pôsobí protizápalovo v črevách, pôsobí proti únave a zápalom svalov. Užívame 3x denne 7 kvapiek (jedna fľaštička má 1100 kvapiek)
  • Femina natur kapsule - prírodné bylinné kapsle zostavené podľa originálnej receptúry. Femina natur podporuje prirodzené ženské funkcie, imunitu, menštruáciu a vaječníky. Podporuje normálny stav ženských pohlavných orgánov a menštruácie, vstrebávanie cýst, myómov a zníženie zápalov. Užíva sa 1 kapsulka 3x denne.
  • Antistres čaj - je špeciálna zmes zostavená zo 6 byliniek, ktoré priaznivo pôsobí na upokojenie organizmu a nervového systému. Keďže nervový systém je prepojený s hormonálnym systémom, má vplyv na zmiernenie prejavov bolestivej menštruácie, uvoľňuje psychické napätie a stres, zmierňuje výkyvy nálad spôsobené hormonálnymi výkyvmi. Pijeme 2 - 3x denne.
Hmotnosť 0.3 kg
Zdravotný problém Menštruácia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: