⭐⭐⭐⭐⭐ Zväčšiť
 

ZDRAVÉ CIEVY A KŔČOVÉ ŽILY - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller

 

Sada na ZDRAVÉ CIEVY A KŔČOVÉ ŽILY obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe vašich ohlasov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty na podporu zdravia ciev, žíl, srdca, zlepšenie prekrvenia a zmiernenia opuchov, ktoré sú účinné a okrem vnútorného užívania ich aplikujete aj zvonku - krémom si natierate kŕčové žily, opuchy, na zlepšenie prekrvenia pri pocite "ťažkých nôh".  My sme vám uľahčili výber, vy šetríte svoju peňaženku.

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena 39,99 € / 1 ks
39,99 €
   
Značka Sada
Kategória Doplnky výživy
 
DETAIL

Sada na ZDRAVÉ CIEVY A KŔČOVÉ ŽILY obsahuje starostlivo vyberané produkty:

  • Krém na nohy s mravčím extraktom - je skvelá doplnková liečba pri opuchoch alebo únave nôh, pri kŕčových žilách. Takisto môže pomôcť pri pocite „ťažkých nôh“ či necitlivosti v lýtkových svaloch. Krém s mravčím extraktom vyživuje a obsahuje látky potrebné pre správnu funkciu kĺbov, svalov, ciev, pri artritíde či reumatickej artritíde. Natierajte priamo na postihnuté miesta.
  • Koenzým Q10 s vitamínom E 60 tob.- Q10 je jediný antioxidant rozpustný v tukoch - najčastejšie sa používa pri problémoch so srdcom, s cievami, žilami a s vysokým cholesterolom. Q10 zabezpečuje antioxidačnú ochranu srdca, zdravé cievy, pomáha obnoviť normálnu funkciu srdca - energetický deficit srdca z dôvodu nedostatku Q10 vedie k zhrubnutiu steny ľavej komory, zníženej výkonnosti srdca až k oslabeniu diastolickej funkcie, zlyhávaniu srdca. Vitamín E je silný antioxidant, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Oxidačný stres buniek je výsledkom nerovnováhy antioxidantov a voľných radikálov v tele. Užívajte 1-2 tablety denne.
  • Žily a lymfa - špeciálna bylinná zmes z pupeňov rastlín, ktorá priaznivo ovplyvňuje stav žilného a lymfatického aparátu, prispieva k regenerácii cievok, podporuje funkčnosť cievnych stien. Znižuje výskyt kŕčových žíl, opuchov, zápalov žíl, Bércových vredov a praskajúcich žiliek. Užíva sa podľa váhy. 
Hmotnosť 0.6 kg
Zdravotný problém Cievy, žily

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: