Výhodný nákup Zväčšiť
 

ZDRAVÉ CIEVY A KŔČOVÉ ŽILY - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller

 

Sada na ZDRAVÉ CIEVY A KŔČOVÉ ŽILY za zvýhodnenú cenu obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe vašich ohlasov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty na podporu zdravia ciev, žíl, srdca, zlepšenie prekrvenia a zmiernenia opuchov, ktoré sú účinné a okrem vnútorného užívania ich aplikujete aj zvonku - krémom si natierate kŕčové žily, opuchy, na zlepšenie prekrvenia pri pocite "ťažkých nôh".  My sme vám uľahčili výber, vy šetríte svoju peňaženku.

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena 42,99 € / 1 ks
42,99 €
   
Kategória Doplnky výživy
 
DETAIL

Sada na ZDRAVÉ CIEVY A KŔČOVÉ ŽILY za zvýhodnenú cenu obsahuje starostlivo vyberané produkty:

  • Krém na nohy s mravčím extraktom - je skvelá doplnková liečba pri opuchoch alebo únave nôh, pri kŕčových žilách. Takisto môže pomôcť pri pocite „ťažkých nôh“ či necitlivosti v lýtkových svaloch. Krém s mravčím extraktom vyživuje a obsahuje látky potrebné pre správnu funkciu kĺbov, svalov, ciev, pri artritíde či reumatickej artritíde. Natierajte priamo na postihnuté miesta.
  • Rybí olej Omega 3 s koenzýmom Q10koenzým Q10 je takmer nerozpustný vo vode, čo výrazne obmedzuje jeho vstrebateľnosť, bežné kapsuly s koenzýmom Q10 sú vstrebateľné iba na 30%. Tuk predstavuje ideálny prirodzený prenášač, Q10 rozpustený v rybom tuku dosahuje prakticky neobmedzenú - 100% vstrebateľnosť. Q10 zabezpečuje antioxidačnú ochranu srdca, zdravé cievy, pomáha obnoviť normálnu funkciu srdca - energetický deficit srdca z dôvodu nedostatku Q10 vedie k zhrubnutiu steny ľavej komory, zníženej výkonnosti srdca až k oslabeniu diastolickej funkcie, zlyhávaniu srdca. Olej chráni srdce, mozog, cievy, posilňuje imunitu, obmedzuje nadmernú zrážanlivosť krvi, čím pomáha udržiavať "čisté cievy". Užívajte jednu polievkovú lyžicu denne.
  • Žily a lymfa - špeciálna bylinná zmes z pupeňov rastlín, ktorá priaznivo ovplyvňuje stav žilného a lymfatického aparátu, prispieva k regenerácii cievok, podporuje funkčnosť cievnych stien. Znižuje výskyt kŕčových žíl, opuchov, zápalov žíl, Bércových vredov a praskajúcich žiliek. Užíva sa podľa váhy. 
Hmotnosť 0.6 kg
Zdravotný problém Cievy, žily

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.