⭐⭐⭐⭐⭐ Zväčšiť
 

BOĽAVÉ KĹBY - SADA 3 TOP PRODUKTOV - Bestseller

 

Sada na BOĽAVÉ KĹBY obsahuje starostlivo vyberané produkty na základe našich dlhoročných skúseností a na základe vašich ohlasov. Vybrali sme pre vás 3 TOP produkty na zmiernenie bolestí kĺbov, svalstva, pohybového aparátu, chrbtice,  ktoré sú účinné a okrem vnútorného užívania ich aplikujete aj zvonku - krémom si natierate boľavé miesta.  

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena 42,99 € / 1 ks
42,99 €
   
Značka Sada
Kategória Doplnky výživy
 
DETAIL

Sada na BOĽAVÉ KĹBY obsahuje starostlivo vyberané produkty:

  • Krém na kĺby s hadím jedom a mumiom - Gél-balzam na báze hadieho jedu z Vretenice sa používa pri ochoreniach kĺbov, chrbtice na zmiernenie bolesti a zápalu. Analgetický účinok spočíva v blokácii elektrickej aktivity nervových buniek a vlákien vedúcich signály bolesti z miesta jeho vzniku cez miechu do mozgu. Tú buď utlmí, alebo zabráni prejaveniu bolesti. Natierajte priamo na postihnuté miesta.
  • Kapsule Boswellia Curcumin - predstavujú účinnú kombináciu bylín s výrazným protizápalovým účinkom. Boswellia curcumin sú jedným z najúčinnejších doplnkov pri liečbe artritídy. Úľavu od bolesti je možné zaznamenať pri užívaní 3 kapsulí Boswellia curcumin denne. Užívajte 1- 2  kapsuly 2x denne
  • Kĺby - špeciálna bylinná zmes z pupeňov rastlín, ktorá priaznivo ovplyvňuje kvalitu kĺbov a šliach. Zmierňuje výskyt artrózy, osteoporózy a iných kĺbových ťažkostí. Napomáha znižovať zápaly v oblasti pohybového aparátu, zmierňuje bolesti chrbtice. Užíva sa podľa váhy. 
Hmotnosť 0.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: