Prírodná pleťová maska - kozmetický íl

Kozmetický íl je vynikajúcou formou prírodnej masky na tvár - pleť detoxikuje, "ťahá" z nej nečistoty. Kaolín - biely francúzsky íl, Rhassoul - marocký tmavý íl, Zelený francúzsky íl. Kozmetické íly sú vynikajúci materiál pre variovanie - pokiaľ potrebujete pleťovú masku prispôsobiť svojmu typu pleti. Stačí do nich primiešať podrvené bylinky (nechtíkharmančeklevanduľa, atď), po prípade pár kvapiek oleja podľa vášho typu pleti (mandľovýjojobový, opunciový atď) a vyrobíte si pleťovú masku šitú pre vás na mieru. 

 

Najpredávanejšie

5
7157
Značky
Značka

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • Kaolín biely kozmetický íl - 50g - Slovenská mydláreň ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1577
  Kaolín biely kozmetický íl - Slovenská mydláreň
  Skladom
  Kaolín biely kozmetický íl Slovenská mydláreň je biely kozmetický íl, ktorý pochádza z Francúzska - tam sa ťaží a následne suší na slniečku.Kaolín biely kozmetický íl je vynikajúcou formou prírodnej masky na tvár - pleť detoxikuje, "ťahá" z nej nečistoty. Kaolín biely kozmetický íl je vhodný primárne pre suchú a citlivú pokožku.

  5,50 € / ks
  Značka: Slovenská mydláreň
 • Rhassoul marocký kozmetický íl - 100g - Slovenská mydláreň ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1576
  Rhassoul marocký kozmetický íl - 100g - Slovenská mydláreň
  Skladom
  Rhassoul marocký kozmetický íl Slovenská mydláreň sa radí medzi najkvalitnejšie íly. Rhassoul marocký kozmetický íl sa po stáročia používal v Maroku ako mydlo, šampón, či telový zábal - ťaží sa v pohorí Atlas a následne sa suší na slniečku. Rhassoul marocký kozmetický íl je vhodný hlavne na mastnú a aknóznu pleť - reguluje tvorbu mazu, detoxikuje a čistí pokožku, zlepšuje elasticitu pleti a odstraňuje odumreté bunky.

  6,60 € / ks
     
  Značka: Slovenská mydláreň
 • sapone di marsiglia senza conservanti senza coloranti 1 compressor (2) ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1837
  Zelený francúzsky kozmetický íl - 90g - Slovenská mydláreň
  Skladom
  Zelený francúzsky kozmetický íl Slovenská mydláreň kozmetický íl pochádza z Francúzska, z oblasti Provence - tam sa ťaží a následne suší na slniečku. Zelený francúzsky kozmetický íl je vynikajúcou formou prírodnej masky na tvár - pleť detoxikuje, "ťahá" z nej nečistoty. Zelený francúzsky kozmetický íl je vhodný primárne pre mastnú a aknóznu pleť.

  5,60 € / ks
     
  Značka: Slovenská mydláreň

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.