Soľ

 

Najpredávanejšie

1
3113
Značky
 
Značka

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

   
 • cierna sol kala namak Kód: 1145
  Čierna soľ Kala Namak - 250g - Natural Jihlava
  Skladom

  Kala Namak je unikátna soľ a získava pomalým pražením himalájskej soli na drevenom uhlí. Dostanú sa do nej stopy síry a železa. Kala Namak je údená soľ ktorú ocenia gurmáni pre svoju špecifickú arómu. Pripomína chuť vajec a skvelo sa hodí ako náhrada do vegánskych pokrmov. Tmavá, hnedofialová nerafinovaná soľ, známa aj ako čierna indická soľ. Získava sa varením soli s koreninami a so semenami plodov stromu haritaki, ktoré prepožičiavajú soli typickú farbu, ako aj silnú sírovú vôňu podobnú vareným vajciam. Príjemne slaná, s jedinečnou pikantnou chuťou pripomínajúcou práve varené vajcia.


  2,59 € / ks
     
  Značka: Natural Jihlava
 • himalajska sol biela jemna(1) Kód: 1146
  Himalájska soľ biela jemná - 500g - Natural Jihlava
  Skladom

  Himalájska soľ biela jemná Country life sa ťaží ručne a nie je nijako upravovaná. Himalájska soľ biela jemná vďačí svojej farbe stopovým množstvá iónov železa. Himalájska soľ biela jemná sa používa v kuchyni rovnako ako bežná soľ, je vhodná do polievok, na šaláty, omáčky, dusené mäso, ...


  1,30 € / ks
     
  Značka: Natural Jihlava
 • Himalájska soľ ružová hrubá - 500g - Country life ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 523
  Himalájska soľ ružová hrubá - 500g - Country life
  Skladom
  Himalájska soľ ružová hrubá Country life sa ťaží ručne a nie je nijako upravovaná. Himalájska soľ ružová jemná vďačí svojej farbe stopovým množstvá iónov železa. Himalájska soľ ružová hrubá sa používa v kuchyni rovnako ako bežná soľ, je vhodná do polievok, na šaláty, omáčky, dusené mäso, ...

  1,10 € / ks
     
  Značka: Country life
 •  
 • nigari sol pangreen Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1078
  Japonská soľ Nigari - 150g - Natural Jihlava
  Skladom

  Soľ Nigari sa kvôli svojmu všestrannému použitiu nazýva biele zlato. Používa sa na varenie aj na ošetrenie. Veľmi dôležitým a cenným prvkom tejto Nigari soli je jód, ktorý je nevyhnutný pre správne fungovanie štítnej žľazy, ale aj pre činnosť srdca. Pre tých, ktorí sa chcú zbaviť zbytočných kilogramov, môžu byť zaujímavé a cenné informácie skutočnosť, že jód spaľuje nadbytočný tuk v tele. Za zmienku tiež stojí, že tento prvok zabraňuje účinkom rádioaktívnych materiálov a výrazne zvyšuje psychofyzikálnu účinnosť ľudí. Hlavná zložka soli Nigari alebo chloridu horečnatého môže potláčať úzkostné stavy, používa sa tiež pri liečbe infekčných chorôb. Nigariobsahuje tiež veľa zinku, čo má pozitívny vplyv na zdravie pokožky a súčasne jej lieči rôzne typy zmien, ako napríklad akné. Táto soľ má tiež protizápalové a antibakteriálne vlastnosti.


  1,99 € / ks
     
  Značka: Natural Jihlava
 • morska sol neupravena gemma di mare ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1747
  Morská soľ neupravovaná - 1Kg - Gemma di mare
  Skladom

  Stredomorská soľ nerafinovaná a neupravovaná sa získava prirodzeným odparovaním morskej vody. Stredomorská soľ nerafinovaná z 98% pozostáva z chloridu sodného, zvyšné 2% tvoria minerály prirodzene prítomné v morskej vode. Stredomorská soľ nerafinovaná neobsahuje protihrudkujúce látky a pridané zlúčeniny jódu. Ide o prirodzenú symbiózu medzi slnkom a vodou. Gemma di Mare dbá už niekoľko desiatok rokov aby soľ chutila tak ako má, a aby sa aj vaše pokrmy pretvorili do niečoho čo v nich objavíte až vďaka tejto soli. Prirodzený obsah minerálov soli Gemma di Mare je pozostatok prírody, ktorá to takto stvorila. Ide o zmes soli, vody, vápnika, magnézia a horčíka. Prirodzený obsah jódu je dôležitý pre správnu funkciu srdca a štítnej žľazy. Každý z kryštálov soli obsahuje energiu vetra, slnka a morskej vody. Soľ je neupravovaná a plná života. Vyberte si k vašemu vareniu tie správne koreniny.


  1,29 € / ks
     
  Značka: Gemma di Mare
 • Perzská modrá soľ - 100g - SanusVia Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1075
  Perzská modrá soľ - 100g - SanusVia
  Skladom
  Perzská modrá soľ SanusVia -morskú soľ používame v kuchyni rovnako ako bežnú soľ - morská soľ je obľúbená vďaka obsahu jódu. Perzská modrá soľ sa môže pomlieť v mlynčeku, použiť na nakladanie zeleniny, či ako posyp pri grilovaní. NÁŠ TIP: ocenia ju praví gurmáni - ako posyp na šaláty, či domáce pečivo -Perzská modrá soľ jemne chrumká pod zubami a dodá pokrmom úplne iný rozmer, je naozaj delikátna.

  2,90 € / ks
     
  Značka: SanusVia

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.