Soľ

 

Najpredávanejšie

1
3113
Značky
Značka

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

   
 • cierna sol kala namak Kód: 1145
  Čierna soľ Kala Namak - 250g - Natural Jihlava
  Skladom

  Kala Namak je unikátna soľ a získava pomalým pražením himalájskej soli na drevenom uhlí. Dostanú sa do nej stopy síry a železa. Kala Namak je údená soľ ktorú ocenia gurmáni pre svoju špecifickú arómu. Pripomína chuť vajec a skvelo sa hodí ako náhrada do vegánskych pokrmov. Tmavá, hnedofialová nerafinovaná soľ, známa aj ako čierna indická soľ. Získava sa varením soli s koreninami a so semenami plodov stromu haritaki, ktoré prepožičiavajú soli typickú farbu, ako aj silnú sírovú vôňu podobnú vareným vajciam. Príjemne slaná, s jedinečnou pikantnou chuťou pripomínajúcou práve varené vajcia.


  2,59 € / ks
     
  Značka: Natural Jihlava
 • himalajska sol ruzova 500G Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 454
  Himalájska soľ ružová - 500g - Natural Jihlava
  Skladom

  Himalájska soľ biela jemná Country life sa ťaží ručne a nie je nijako upravovaná. Himalájska soľ biela jemná vďačí svojej farbe stopovým množstvá iónov železa. Himalájska soľ biela jemná sa používa v kuchyni rovnako ako bežná soľ, je vhodná do polievok, na šaláty, omáčky, dusené mäso, ...


  1,79 € / ks
     
  Značka: Natural Jihlava
 • morska sol neupravena gemma di mare ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1747
  Morská soľ neupravovaná - 1Kg - Gemma di mare
  Skladom

  Stredomorská soľ nerafinovaná a neupravovaná sa získava prirodzeným odparovaním morskej vody. Stredomorská soľ nerafinovaná z 98% pozostáva z chloridu sodného, zvyšné 2% tvoria minerály prirodzene prítomné v morskej vode. Stredomorská soľ nerafinovaná neobsahuje protihrudkujúce látky a pridané zlúčeniny jódu. Ide o prirodzenú symbiózu medzi slnkom a vodou. Gemma di Mare dbá už niekoľko desiatok rokov aby soľ chutila tak ako má, a aby sa aj vaše pokrmy pretvorili do niečoho čo v nich objavíte až vďaka tejto soli. Prirodzený obsah minerálov soli Gemma di Mare je pozostatok prírody, ktorá to takto stvorila. Ide o zmes soli, vody, vápnika, magnézia a horčíka. Prirodzený obsah jódu je dôležitý pre správnu funkciu srdca a štítnej žľazy. Každý z kryštálov soli obsahuje energiu vetra, slnka a morskej vody. Soľ je neupravovaná a plná života. Vyberte si k vašemu vareniu tie správne koreniny.


  1,29 € / ks
     
  Značka: Gemma di Mare
 •  
 • Perzská modrá soľ - 100g - SanusVia Novinka ⭐⭐⭐⭐⭐ Kód: 1075
  Perzská modrá soľ - 100g - SanusVia
  Skladom
  Perzská modrá soľ SanusVia -morskú soľ používame v kuchyni rovnako ako bežnú soľ - morská soľ je obľúbená vďaka obsahu jódu. Perzská modrá soľ sa môže pomlieť v mlynčeku, použiť na nakladanie zeleniny, či ako posyp pri grilovaní. NÁŠ TIP: ocenia ju praví gurmáni - ako posyp na šaláty, či domáce pečivo -Perzská modrá soľ jemne chrumká pod zubami a dodá pokrmom úplne iný rozmer, je naozaj delikátna.

  2,90 € / ks
     
  Značka: SanusVia

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Cookies používame, aby sa vám u nás dobre nakupovalo.